FUTBOLS

Futbols ir populārākais un masveidīgākais sporta veids pasaulē. Tas ir iecienītākais sporta veids arī totalizatoru spēlētāju vidū, jo tas piedāvā tūkstošiem spēļu nedēļas ietvaros. Par spēcīgākajām pasaules līgām tiek uzskatītas Eiropas “lielais piecinieks” – Spānijas “La Liga”, Itālijas A Sērija, Anglijas Premjerlīga, Vācijas Bundeslīga un Francijas “Ligue 1”. Par spēcīgāko klubu turnīru tiek uzskatīta UEFA Čempionu līga, kurai seko cits UEFA rīkotais turnīrs Eiropas līga. Ļoti iecienīts notikums sporta entuziastu vidū ir arī FIFA Pasaules kauss (FIFA World Cup). Vienlaikus LV BET piedāvājumā ir iespēja izdarīt likmes arī uz zemāka līmeņa spēlēm ar plašu likmju sortimentu.

Reģistrēties

Likmes uz futbolu

Futbols ir karalis ne tikai popularitātes un masveidības ziņā, bet arī totalizatoru spēlētāju iecienītākais sporta veids, uz kuru tiek izdarītas dažāda veida likmes. Jau vienas spēles ietvaros LV BET piedāvā ļoti plašu futbola likmju sortimentu, sākot no Jūsu iecienīto komandu panākumiem (likme uz uzvaru), vēlmi riskēt un izdarīt savu likmi uz neizšķirtu, beidzot ar dažādu handikapu izvēli un iespēju prognozēt vārtu guvumu skaitu mačā (“gūto vārtu skaits vairāk/mazāk” – Jūs varat prognozēt cik vārti kopā tiks gūti visā spēlē vai puslaikā, cik vārtus gūs pirmā vai otrā komanda atsevišķi, tāpat variet derēt uz to, ka abas komandas gūs vai negūs vārtus, kurš puslaiks – pirmais vai otrais – būs rezultatīvāks, un kura komanda gūs pirmos un pēdējos vārtos.

Ieteikumi kā veikt likmes uz futbolu

Principā likmes uz futbolu ir vienkāršas, vienlaikus jāpatur prātā, ka tām ir neskaitāmas variācijas. Atlasiet notikumu, kas Jūs interesē, un izpētiet pieejamās derību iespējas. Kad būsiet atradis sev interesējošo klāstu, atlasiet vēlamos koeficientus, ievadiet likmes summu un apstipriniet savu kuponu. Mēs iesakām visiem jaunajiem spēlētājiem nesteigties un vispirms izpētīt tirgu piedāvājumu un tad apstiprināt savas likmes. Lai palīdzētu mūsu spēlētājiem orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta Blogu, kas sniedz mūsu spēlētājiem jaunāko informāciju par futbolu, analīzi un padziļinātu skatījumu par gaidāmajām spēlēm.

Futbols

Futbols ir populārākais un masveidīgākais sporta veids pasaulē. Tā pirmsākumi meklējami 19. gadsimta vidū Anglijā. Kopš 1900. gada olimpiskajām spēlēm futbols allaž, ar vienu izņēmumu Losandželosā 1932. gadā, ir bijis iekļauts to programmā. Augstākais pārvaldes orgāns futbola pasaulē ir FIFA (Starptautiskā Futbola federāciju asociācija), kas dibināta 1904. gadā Francijā, Parīzē. Šobrīd FIFA ir 208 dalībvalstis. Latvijas Futbola federācija (LFF) savukārt dibināta 1920. gadā. FIFA Pasaules kauss nacionālajām izlasēm tiek uzskatīts par augstākā iespējamā līmeņa turnīru, kā arī uzvara tajā par lielāko sasniegumu jebkura futbolista karjerā. To rīko ik pēc četriem gadiem, valstīm izejot kvalifikācijas turnīrus katra sava kontinenta ietvaros. FIFA nodarbojas ar futbola popularizēšanu, regulē spēlētāju pārejas starp profesionāliem klubiem, nosauc FIFA gada spēlētāju jeb pasniedz “Baloon d’Or” balvu. Rekordists šajā rādītājā ir argentīnietis Lionels Mesi, kurš šo apgalvojumu ieguvis sešas reizes, savukārt pieci tādi ir portugāļa Krištianu Ronaldu kontā. Tāpat FIFA katru mēnesī publicē pasaules izlašu rangu, kas šobrīd tiek saukts par “FIFA/“Coca – cola” worlds ranking”. FIFA atzīst sešas kontinentālās konfederācijas, kuras tiek uzskatītas par galvenajām savu kontinentu ietvaros. Ja kāda nacionālā futbola asociācija vēlas pievienoties FIFA, tai sākotnēji jābūt arī kādas ģeogrāfiskās kontinenta konfederācijas biedrei. Tās ir – AFC (Āzija), CAF (Āfrika), CONMEBOL (Dienvidamerika), CONCACAF (Ziemeļamerika/Centrālamerika), OFC (Okeānija), UEFA (Eiropa). Vēl viena ietekmīga organizācija futbola pasaulē ir UEFA (Eiropas Futbola asociāciju savienība), kas ir Eiropas futbola galvenais administratīvais un kontroles orgāns. UEFA dibināta 1954. gadā Šveicē, Bāzeles pilsētā. Šobrīd UEFA ietilpst 55 Eiropas nacionālās federācijas. Nozīmīgākais UEFA turnīrs ir Eiropas čempionāts, kas norisinās ik pēc četriem gadiem. Šobrīd dalībnieču skaits ir palielināts līdz 24 izlasēm. Kopš 2018. gada ir izveidots arī alternatīvs turnīrs pārbaudes spēļu vietā UEFA Nāciju līga Eiropas kontinenta izlasēm. Tāpat jāatzīmē, ka UEFA rīkot spēcīgāko starptautisko turnīru profesionāliem klubiem UEFA Čempionu līgu, kā arī UEFA Eiropas līgu (otrais pēc spēka). Par spēcīgākajām vietējām līgām klubiem pasaulē tiek uzskatīts “lielais piecinieks” no Eiropas – Anglijas Premjerlīga, Spānijas “La Liga”, Itālijas A Sērija, Vācijas Bundeslīga un Francijas “Ligue 1”.

Futbola likmes – izklāsts

Futbols ir karalis ne tikai popularitātes un masveidības ziņā, bet arī totalizatoru spēlētāju iecienītākais sporta veids, uz kuru tiek izdarītas dažāda veida likmes. Jau vienas spēles ietvaros LV BET piedāvā ļoti plašu futbola likmju sortimentu, sākot no Jūsu iecienīto komandu panākumiem (likme uz uzvaru), vēlmi riskēt un izdarīt savu likmi uz neizšķirtu, beidzot ar dažādu handikapu izvēli un iespēju prognozēt vārtu guvumu skaitu mačā (“gūto vārtu skaits vairāk/mazāk” – Jūs varat prognozēt cik vārti kopā tiks gūti visā spēlē vai puslaikā, cik vārtus gūs pirmā vai otrā komanda atsevišķi, tāpat variet derēt uz to, ka abas komandas gūs vai negūs vārtus, kurš puslaiks – pirmais vai otrais – būs rezultatīvāks, un kura komanda gūs pirmos un pēdējos vārtos. Vienlaikus spēlētājiem ir iespēja derēt uz stūra sitienu, dzelteno un sarkano kartīšu skaitu, uz pārkāpumu skaitu, kā arī uz precīzu rezultātu, ko gan uzminēt, šķiet, ir visgrūtāk, toties koeficienta izmaksas ir ievērojami augstākas. Spēlētājiem ir iespēja izbaudīt tūkstošiem dažādu spēļu no visas pasaules – likmju piedāvājumu klāstā ir pieejamas ir daudz un dažādu līmeņu līgas, sākot ar vadošajām Eiropā, turpinot ar to zemāko divīziju čempionāt, beidzot ar plašu klāstu citos pasaules kontinentos.

Ieteikumi – kāda strateģija var palīdzēt?

Likmes uz futbolu ir diezgan vienkāršas, vienlaikus to variācijas ir tik plašas, ka rūpīgi jāizvērtē, Jūsuprāt, izdevīgākais pieejamais piedāvājums. Atlasiet notikumu, kas Jūs interesē, un izpētiet pieejamās derību iespējas. Kad būsiet atradis sev interesējošo klāstu, atlasiet vēlamos koeficientus, ievadiet likmes summu un apstipriniet savu kuponu. Mēs iesakām visiem jaunajiem spēlētājiem nesteigties un vispirms izpētīt tirgu piedāvājumu un tad apstiprināt savas likmes.
Viens no populārākajiem likmju veidiem futbolā ir likmes uz gūtajiem vārtiem un LV BET piedāvā ļoti plašas opcijas tieši šajā segmentā. Priekšrocība šim likmes veidam ir tā, ka spēlētājiem par favorītiem nav jāizvēlas viena konkrēta komanda un jāizdara izvēle par labu tai, bet gan ir iespēja vienkārši baudīt spēles gaitu, kas nereti nav tāda, kā pirms tās sākuma tiek prognozēts. Piemēram, ja pirms spēles izdariet likmi uz favorītu komandu, bet tā maču iesāk vāji, Jums nekas vēl nav beidzies – ja esiet izvēlējies konkrētajā notikumā, pieņemsim, ka tiks gūti vairāk nekā divi vārti, bet favorīti spēli iesāk ar ātri ielaistiem, Jums tas ir daudz izdevīgāk nekā, ja būsiet derējis uz tās komandas uzvaru. Izvēloties šāda veida stratēģiju, proti, veikt likmes uz gūto vārtu skaitu, svarīgi ir sekot līdzi statistikas rādītajiem un spēļu kalendāram (piemēram, ja vienai komandai no sportiskā viedokļa neko daudz nevajag, tas samazina tās motivāciju gūt vārtus vai doties uzbrukumā), kā arī spēlētāju fiziskajai formai un savainojumu situācijai komandā.
Kopumā likmju veikšana uz kopēju gūto vārtu skaita ir populārākā totalizatoru spēlētāju vidū un ir ļoti simpātiska un, pareizi veicot likmes, arī ļoti efektīva, ja tiek sekots līdzi iepriekš nosauktajiem aspektiem. Lielākā priekšrocība ir tā, ka spēlētājs var neuztraukties par kādas komandas uzvaru, bet gan priecāties par katriem gūtajiem vārtiem (protams, ja prognozēts ir “vairāk”, nevis “mazāk” gūto vārtu). Šim likmes veidam ir arī savi mīnusi – futbolā tos gūt ir daudz grūtāk nekā citos sporta veidos. Tāpēc iesakām spēlētājiem pirms pieņemt lēmumu par savu finansiālo līdzekļu likšanu spēlē izskatīt pilnu bukmeikeru likmju līnijas piedāvājumu, kurā noteikti atradīsiet sev tīkamāko likmes veidu.
Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta Blogu, kas sniedz mūsu spēlētājiem jaunāko informāciju par futbolu, analīzi un padziļinātu skatījumu par gaidāmajām spēlēm.