UEFA ČEMPIONU LĪGA

Šis noteikti ir skatāmākais klubu turnīrs pasaulē šajā sporta veidā. Lai arī 21. gadsimtā uzvaru šajās prestižajās sacensībās izcīnījuši vien piecu valstu klubi (Itālijas, Spānijas, Vācijas, Anglijas un vienreiz Portugāles), tās katru sezonu sagādā ne mazums sensāciju un negaidītu iznākumu. Vienlaikus nodrošinot fanus visā pasaulē ar regulāriem bagātāko klubu dueļiem. Čempionu līga sākas ar grupu turnīru, kur komandas tiek sadalītas astoņās grupās, katrā pa četrām komandām. Pēc tam katras grupas divas labākās komandas kvalificējas nākamajam izslēgšanas sacensību posmam – top 16 un attiecīgi pēc “play-off” principa divu spēļu summā komandas virzās tālāk nākamajā turnīra stadijā. Finālā tiek aizvadīta viena spēle un tās norises vieta ierasti tiek paziņota sezonas sākumā.

Reģistrēties

Likmes uz UEFA Čempionu līgu

Futbols ir karalis ne tikai popularitātes un masveidības ziņā, bet arī totalizatoru spēlētāju iecienītākais sporta veids, uz kuru tiek izdarītas dažāda veida likmes. Un tieši UEFA Čempionu līgas turnīrs atsevišķi viens populārākajiem LV BET spēlētāju vidū. Jau vienas spēles ietvaros LV BET piedāvā ļoti plašu futbola likmju sortimentu, sākot no Jūsu iecienīto komandu panākumiem (likme uz uzvaru), vēlmi riskēt un izdarīt savu likmi uz neizšķirtu, beidzot ar dažādu handikapu izvēli un iespēju prognozēt vārtu guvumu skaitu mačā (“gūto vārtu skaits vairāk/mazāk” – Jūs varat prognozēt cik vārti kopā tiks gūti visā spēlē vai puslaikā, cik vārtus gūs pirmā vai otrā komanda atsevišķi, tāpat variet derēt uz to, ka abas komandas gūs vai negūs vārtus, kurš puslaiks – pirmais vai otrais – būs rezultatīvāks, un kura komanda gūs pirmos un pēdējos vārtos.

Kā veikt likmes uz UEFA Čempionu līgu

Principā likmes uz futbolu ir vienkāršas, vienlaikus jāpatur prātā, ka tām ir neskaitāmas variācijas. Atlasiet notikumu, kas Jūs interesē, un izpētiet pieejamās derību iespējas. Kad būsiet atradis sev interesējošo klāstu, atlasiet vēlamos koeficientus, ievadiet likmes summu un apstipriniet savu kuponu. Mēs iesakām visiem jaunajiem spēlētājiem nesteigties un vispirms izpētīt tirgu piedāvājumu un tad apstiprināt savas likmes. Lai palīdzētu mūsu spēlētājiem orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta Blogu, kas sniedz mūsu spēlētājiem jaunāko informāciju par futbolu, analīzi un padziļinātu skatījumu par gaidāmajām spēlēm.

UEFA Čempionu Līga

UEFA Čempionu līga ir nozīmīgākais un prestižākais vīriešu pārstāvēto profesionālo klubu turnīrs Eiropā un tiek uzskatīts arī par spēcīgāko pasaulē. To organizē UEFA (Eiropas Futbola asociāciju savienība), kas ir galvenais Eiropas futbola administratīvais un kontroles orgāns. Šo sacensību pirmsākumi meklējami 1955. gadā un sākotnēji tās sauktas par Eiropas čempionvienību kausu jeb Eiropas kausu, līdz nosaukums 1992. gadā tika mainīts uz esošo.

Tituliem bagātākais klubs ir Madrides “Real”, kas triumfējis 13 reizes. Nākamie aiz spāņu granda ir “AC Milan” ar septiņām trofejām, bet “Liverpool” un Minhenes “Bayern” kontā ir pa sešiem čempionu kausiem.

Zīmīgi, ka “Real” ir līdz šim vienīgais klubs, kas jaunajā ērā spējis šajā turnīrā uzvarēt trīs sezonas pēc kārtas (2016, 2017, 2018). Čempionu līgas uzvarētāji katru gadu iegūst tiesības piedalīties arī FIFA klubu pasaules kausā (piedalās katra kontinenta labākais klubs), kā arī UEFA Superkausa mačā (notiek viens mačs ar UEFA Eiropas līgas uzvarētājiem).

UEFA Čempionu līga ir ne tikai prestižs turnīrs, kurā piedalīties, bet arī ļoti finansiāli izdevīgs. Par iekļūšanu grupu turnīrā vien katrs klubs saņem 16,29 miljonus eiro, par katru izcīnīto neizšķirtu 918 tūkstošus, bet par uzvaru tie ir 281 tūkstoti eiro. Par kvalificēšanos astotdaļfinālam (tiek grupu turnīra divas spēcīgākās vienības no katras apakšgrupas) klubi saņem papildus 9,9 miljonus, par ceturtdaļfinālu 10,9, bet par pusfinālu 12,45 miljonus eiro. Finālistiem pienākas vēl 15,6, bet čempioniem 19,8 miljoni eiro. Paredzams, ka 2021./22. gada sezonā šie rādītāji pieaugs par aptuveni 8%.

Dalībnieki – grandi un kvalifikāciju izgājušie klubi

Ņemot vērā, ka šī ir vērtīgākā trofeja futbola klubu līmenī, Čempionu līgas sacensības notiek tikai starp Eiropas elites līmeņa komandām, kurām izdodas veiksmīgi kvalificēties čempionātam. Čempionu līgas turnīra kvalifikācija ir atkarīga no pozīcijām vietējā čempionāta turnīra tabulā sezonas beigās.

Dažās valstīs, piemēram, Anglijā, Spānijā, Vācijā, un Itālijā sezonas beigās četras labākās komandas automātiski tiek pievienotas Čempionu līgas grupu turnīru dalībnieču sarakstam, savukārt Francijā jau trešā vietā esošā komanda cīnās ar citiem klubiem kvalifikācijā. Citām Eiropas līgām ir mazāka klubu pārstāvniecība un to nosaka pēc UEFA līgu reitinga.

Sākotnēji dalība grupu turnīrā tiek nodrošināta 26 klubiem, bet vēl seši iziet cauri trīs kārtām kvalifikācijā, kā arī, tā saucamajai, “play-off” raundam. Visu kārtu uzvarētāji tiek noskaidroti divu spēļu summā.

Kad visas 32 kvalificējušās komandas ir atlasītas, Čempionu līga sākas ar grupu turnīru, kur komandas tiek sadalītas astoņās grupās, katrā pa četrām komandām. Pēc tam katras grupas divas labākās komandas kvalificējas nākamajam izslēgšanas sacensību posmam – top 16 un attiecīgi pēc “play-off” principa divu spēļu summā komandas virzās tālāk nākamajā turnīra stadijā. Finālā tiek aizvadīta viena spēle un tās norises vieta ierasti tiek paziņota sezonas sākumā.

Ieteikumi, kā veikt likmes uz Čempionu līgu

Čempionu līgas specifika varētu būt tā, kad tai ierasti, it īpaši izslēgšanas spēļu stadijā, ir ļoti daudz neprognozējamu rezultātu. Tāpat nereti ir situācijas grupu turnīrā, kad vietu nākamajā kārtā komandas ir nodrošinājušas jau pēc četrām spēļu kārtām, tādējādi tās nacionālo čempionātu saspringtā spēļu kalendāra dēļ nereti laukumā vairāk nesūta optimālos sastāvus un tā ir iespēja likmju veicējiem veiksmīgi uzminēt mača iznākumus ar augstiem izmaksu koeficientiem.

Kopumā likmes uz futbolu ir diezgan vienkāršas, vienlaikus to variācijas ir tik plašas, ka rūpīgi jāizvērtē, Jūsuprāt, izdevīgākais pieejamais piedāvājums. Atlasiet notikumu, kas Jūs interesē, un izpētiet pieejamās derību iespējas. Kad būsiet atradis sev interesējošo klāstu, atlasiet vēlamos koeficientus, ievadiet likmes summu un apstipriniet savu kuponu.

Mēs iesakām visiem jaunajiem spēlētājiem nesteigties un vispirms izpētīt tirgu piedāvājumu un tad apstiprināt savas likmes.
Futbols ir karalis ne tikai popularitātes un masveidības ziņā, bet arī totalizatoru spēlētāju iecienītākais sporta veids, uz kuru tiek izdarītas dažāda veida likmes.

Likmju veidi

Jau vienas spēles ietvaros LV BET piedāvā ļoti plašu futbola likmju sortimentu, sākot no Jūsu iecienīto komandu panākumiem (likme uz uzvaru), vēlmi riskēt un izdarīt savu likmi uz neizšķirtu, beidzot ar dažādu handikapu izvēli un iespēju prognozēt vārtu guvumu skaitu mačā (“gūto vārtu skaits vairāk/mazāk” – Jūs varat prognozēt cik vārti kopā tiks gūti visā spēlē vai puslaikā, cik vārtus gūs pirmā vai otrā komanda atsevišķi, tāpat variet derēt uz to, ka abas komandas gūs vai negūs vārtus, kurš puslaiks – pirmais vai otrais – būs rezultatīvāks, un kura komanda gūs pirmos un pēdējos vārtos.

Vienlaikus spēlētājiem ir iespēja derēt uz stūra sitienu, dzelteno un sarkano kartīšu skaitu, uz pārkāpumu skaitu, kā arī uz precīzu rezultātu, ko gan uzminēt, šķiet, ir visgrūtāk, toties koeficienta izmaksas ir ievērojami augstākas.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta Blogu, kas sniedz mūsu spēlētājiem jaunāko informāciju par futbolu, analīzi un padziļinātu skatījumu par gaidāmajām spēlēm.