Jaunā trenera vadībā Latvija cīnīsies Eiropas čempionāta kvalifikācijā volejbolā

Jaunā trenera vadībā Latvija cīnīsies Eiropas čempionāta kvalifikācijā volejbolā

No 3. līdz 21. augustam Latvijas volejbola izlase pret Austrijas un Somijas izlasēm cīnīsies Eiropas čempionātā kvalifikācijā volejbolā. 2021. gadā tā prata kvalificēties finālturnīram un tāds pats mērķis ir saistībā ar 2023. gada čempionātu. Vai vēlies vairāk uzzināt par volejbolu? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi. 

  • Latvijas volejbola izlase centīsies atkārtot 2021. gadā sasniegto. Ar izmaiņām galvenā trenera amatā valstsvienība mērķēs otro reizi pēc kārtas spēlēt Eiropas čempionātā volejbolā.
  • 2023. gada Eiropas čempionātā volejbolā piedalīsies 24 komandas. Pagaidām nav paziņota nedz vieta, nedz turnīra norises datumi. Astoņas komandas jau ir kvalificējušās, kamēr pārējās 26 izlases sadalīs vakantās 12 vietas. Četras papildu vietas atvēlētas organizatoriem.
  • Liec likmes uz volejbolu LV BET. Ieskaties piedāvātajās volejbola likmēs un izvēlies labākās! Uz katru spēli LV BET piedāvās derību iespējas. Pie tam, būs iespējams izdarīt likmes ne tikai uz spēles uzvarētāju.

Latvijas volejbola izlase centīsies atkārtot 2021. gadā sasniegto

2021. gadā Latvijas volejbola izlase sasniedza vēsturisku panākumu – kvalificējās Eiropas čempionātam, kurā nostartēja cienīgi, protot iekļūt astotdaļfinālā. Pēc turnīra valstsvienībai mainījās galvenais treneris – Avo Kēla vietā tika iecelts poļu speciālists Mihals Gogols, kurš līdz tam strādāja par spēcīgās Polijas izlases galvenā trenera asistentu.

Gogols izlases trenera amatā debitēja šovasar, kad notika Zelta līgas turnīrs. Tajā ar jauneklīgu sastāvu Latvijas izlase piedzīvoja sešus zaudējumus tikpat spēlēs. Nākamais pārbaudījums būs Eiropas čempionāta kvalifikācija volejbolā, kurā Latvijas volejbola izlase ielozēta B grupā kopā ar Somijas un Austrijas izlasēm.

Atšķirībā no Zelta līgas sacensībām, uz kvalifikācijas mačiem izlase ir labākajā iespējamajā sastāvā. Tajā spēlēs viens no uzbrukuma līderiem Hermans Egleskalns, kā arī vadošais cēlājs Deniss Petrovs. Otro tempu veidos eksplozīvais Kristaps Šmits un pieredzējušais Atvars Ozoliņš, kamēr pirmajā tempā spēlēs Vladislavs Blumbergs un Toms Švans. Libero pozīcijā darbosies tādi spēlētāji kā Patriks Pinka un Kaspars Kronbergs.

Eiropas čempionāta kvalifikāciju volejbolā izlase aizvadīs no 3. līdz 21. augustam, kā laikā notiks četras spēles: divas izbraukumā, bet divas savā laukumā. Vispirms 3. augustā izbraukumā paredzēts mačs pret Austriju, pēc kā sekos cīņa savā laukumā 6. augustā pret Somiju. Kvalifikāciju Mihala Gogola vadītā izlase turpinās 17. augustā izbraukumā pret Somiju, bet noslēgs savā laukumā 21. augustā pret Austriju. Mājas mačus izlase aizvadīs Zemgales un Vidzemes Olimpiskajos centros.

2023. gada Eiropas čempionātā volejbolā piedalīsies 24 komandas

Pagaidām nav zināms, kuras valstis rīkos Eiropas čempionātu volejbolā un kuros datumos tas notiks. Pēdējo čempionātu pieredze liecina, ka allaž tie organizēti četrās valstīs un tie rīkoti vasaras beigās un rudens sākumā jeb augusta izskaņā un septembra ievadā.

Astoņas komandas jau garantējušas vietu turnīrā. Tās ir Itālija, Slovēnija, Polija, Serbija, Nīderlande, Vācija, Krievija un Čehija. Visticamāk, Krievija 2023. gada Eiropas čempionātā volejbolā piedalīties nevarēs, jo saistībā ar šīs valsts iebrukumu Ukrainā praktiski visos sporta veidos ir aizliegta šo sportistu dalība starptautiskajās sacensībās.

Eiropas čempionāta kvalifikācijā tiks noteiktas 12 vakantās vietas. 26 valstu izlases sadalītas septiņās grupās. Divās grupas ir trīs komandas, kamēr pārējās četras. Automātiski Eiropas čempionātam kvalificēsies visu grupu uzvarētājas. Pie tam, turnīram kvalificēsies arī piecas labākās otro vietu ieguvējas. Lai otro reizi pēc kārtas kvalificētos Eiropas čempionātam volejbolā, Latvijas izlasei vai nu jāizcīna uzvara grupā, vai jāiekrāj laba bilance cīņā par iekļūšanu tajā starp otro vietu ieguvējām.

B apakšgrupā par favorīti var saukt Somiju, kamēr Latviju sauks par pretendenti uz panākumiem abos mačos pret Austriju, kurai nevarēs palīdzēt divi nozīmīgi spēlētāji. Šos faktus ņem vērā, izdarot likmes uz volejbola kvalifikācijas mačiem, kuros piedalās Latvijas vai B apakšgrupas komandas.

Liec likmes uz volejbolu LV BET

Uz visām Eiropas čempionāta kvalifikācjias volejbolā spēlēm būs pieejamas likmes LV BET sporta totalizatorā. Pie tam, volejbola derības var veikt ne tikai uz spēles uzvarētāju, bet arī citiem ar maču saistītiem aspektiem.

Tiek piedāvāts likt likmes uz setu handikapu un kopējo setu skaitu. Atceries, ka volejbola spēlē maksimums var tikt spēlēti pieci seti. Ja cīņa nonāk līdz izšķirošajam piektajam setam, tad tajā uzvarētājam pirmajam jāgūst 15 punkti vai jāuzvar ar divu punktu pārsvaru. Citos setos jāuzvar vismaz 25 punkti vai jāgūst divu punktu pārsvars. Punkti setā tiek minēti, jo pastāv opcija derēt uz kopā gūtajiem punktiem katrā no tiem. Ļoti aizraujošos setos kopējie punkti būs virs 50, bet pārliecinošos setos zem šī skaitļa.

Likt likmes uz volejbolu ir vienkārši. Atlasi notikumu, kas tevi interesē un izpēti pieejamās derību iespējas. Kad tas paveikts, izvēlies vēlamo koeficientu, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par volejbolu un tajā notiekošajām spēlēm.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *