Pasaules kausa izcīņas stadioni Katarā

Pasaules kausa izcīņas stadioni Katarā

No šī gada 20. novembra līdz 18. decembrim pirmo reizi Katarā notiks prestižākais futbola izlašu turnīrs – 2022. gada Pasaules kausa izcīņa. Tajā piedalīsies 32 pasaules izlases, kuras cīnīsies par čempiones titulu. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbolu? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

Pasaules kauss Katarā – svarīgākā informācija

Pirmo reizi Pasaules kausa finālturnīrs notiks Katarā. Ņemot vērā, ka šajā valstī vasarā ir ļoti karsti laikapstākļi, tika pieņemts lēmumus 2022. gada turnīru rīkot ziemā. Tas plānots no 20. novembra līdz 18. decembrim, kas tādējādi arī ietekmē klasisko klubu sezonu. Daudzos čempionātos turnīrus sāka izspēlēt augusta sākumā, lai tādējādi varētu iekļauties sezonas izspēlēšanas grafikos.

Pasaules kausa izcīņas ietvaros piedalīsies 32 valstu izlases no visas pasaules. Kā čempione turnīru sagaidīs Francija, kas 2018. gada finālturnīrā finālā apspēlēja Horvātiju. Favorītes statuss būs arī Brazīlijai, kas triumfējusi piecas reizes, taču pēdējo no tām senajā 2002. gadā.

Turnīra izspēles formāts paredz, ka sākotnēji 32 izlases sadalītas četrās grupas par astoņām valstsvienībām, izslēgšanas fāzē no katras iekļūstot divām labākajām. Vēlāk pēc izslēgšanas metodes tiek noteikts čempions. Izslēgšanas fāzē nav iespējami neizšķirti. Ja pamatlaiks noslēdzas bez uzvarētāja noskaidrošanas, seko divi papildlaiki, bet, ja ar tiem nebūs gana, sekos pēcspēles 11 metru soda sitieni.

Uzzini vairāk par Kataras futbola stadioniem!

Al Bayt Stadium

Šis stadions ar jumtu speciāli būvēts 2022. gada Pasaules kausa finālturnīra vajadzībām. To atklāja 2021. gada 30. novembrī un tajā var sapulcēties vairāk nekā 60 tūkstoši līdzjutēju.

Stadiona atklāšanas spēlē Katara FIFA Arābu kausa ietvaros ar 1:0 apspēlēja Bahreinu, vārtus iesitot pašā mača galotnē. Kopumā Al Bayt Stadium gaidāmas deviņas Pasaules kausa spēles. Tieši šeit notiks pirmās dienas mačs starp mājinieci Kataru un Ekvadoru. Vēl šajā stadionā cīņas aizvadīs F grupas Marokas un Horvātijas, B grupas Anglijas un ASV, E grupas Spānijas un Vācijas, A grupas Nīderlandes un Kataras, kā arī E grupas Kostarikas un Vācijas izlases. Bez tam paredzētas trīs izslēgšanas spēles – viens astotdaļfināls, viens ceturtdaļfināls un viens pusfināls.

Lusail Stadium

Lusai stadions atklāts 2021. gada 22. novembrī un arī šis būvēts speciāli Pasaules kausa vajadzībām. Tā ietilpība ir 80 tūkstoši līdzjutēju un tieši šeit notiks finālturnīra izšķirošais mačs fināls 18. decembrī.

Bez pieminētā fināla šeit gaidāmas arī sešas grupas spēles. Lusai stadionā spēkosies Argentīnas un Saūda Arābijas, Argentīnas un Meksikas, Saūda Arābijas un Meksikas (visas C grupā) izlases, Brazīlijas un Serbijas, Brazīlijas un Kamerūnas izlases G grupā un Portugāles ar Urugvajas izlasi H grupā. Šeit aizvadīs arī vienu spēli astotdaļfinālā, ceturtdaļfinālā un pusfinālā.

Ras Abu Aboud Stadium (Stadium 974)

Šis stadions atklāts 2021. gada 30. novembrī un tā ietilpība ir 40 tūkstoši līdzjutēju. Tieši 30. novembrī stadionā aizvadīja debijas spēli, FIFA Arābu kausa ietvaros starp Apvienotajiem Arābu Emirātiem un Sīriju.

Pasaules kausa ietvaros šeit notiks septiņas spēles, no kurām sešas grupas cīņas. Divas spēles (Meksika pret Poliju, Polija pret Argentīnu) šeit aizvadīs C grupas ietvaros, divas (Brazīlija pret Šveici, Serbija pret Šveici) G grupas ietvaros, bet pa vienai H (Portugāle pret Ganu) un D (Francija pret Dāniju) grupu ietvaros. G grupas uzvarētāja pret H grupas otrās vietas ieguvēju šeit izspēlēs astotdaļfinālu.

Al Thumama Stadium

Šis stadions atklāts 2021. gada 22. oktobrī. 2021. gadā šeit tika aizvadītas sešas spēles FIFA Arābu kausa ietvaros, tostarp pusfināls starp Kataru un Alžīriju. Stadiona ietilpība ir 40 tūkstoši skatītāju vietas.

Šī gada Pasaules kausa ietvaros šeit tiks aizvadītas astoņas spēles, no kurām sešas grupu turnīra ietvaros. Divas spēles šeit paredzētas A grupai – Senegālei pret Nīderlandi un Katarai pret Senegālu. Divi mači plānoti arī F grupai – Beļģijai pret Maroku un Kanādai pret Maroku. Pa vienai spēlei E grupā (Spānija pret Kostariku) un B grupā (Irāna pret ASV). Tiks aizvadīts arī astotdaļfināls starp D grupas uzvarētāju un C grupas otrās vietas ieguvēju, kā arī viena ceturtdaļfināla spēle.

Education City Stadium

Nedaudz vairāk nekā 45 tūkstošu skatītāju vietu uzbūvētais Education City stadium atklāts 2020. gada 15. jūnijā. Šeit spēlētas ne tikai FIFA Arābu kausa mači, bet arī FIFA klubu Pasaules kausa cīņas.

Pasaules kausa ietvaros šeit notiks astoņas spēles. Seši no tiem būs grupu mači – trīs spēles plānotas H grupai (Urugvaja pret Koreja, Koreja pret Gana, Koreja pret Portugāli), divas D grupai (Dānija pret Tunisiju, Tunisija pret Franciju) un viena C grupā (Polija pret Saūda Arābiju). F grupas uzvarētāja pret E grupas otrās vietas ieguvēju šajā vietā aizvadīs astotdaļfināla maču, bet vēlāk te notiks arī viens ceturtdaļfināla mačs.

Ahmed bin Ali Stadium

Šajā gandrīz 45 ietilpības lielajā stadionā septiņas 2022. gada Pasaules kausa izcīņas spēles. Tas atklāts jau sen – 2003. gadā, taču no 2016. gada tajā notika renovācijas darbi, kuri noslēdzās četrus gadus vēlāk. Darbu laikā stadions tika padarīts modernāks un atbilstošāks FIFA prasībām, kā arī palielināja sēdvietu skaitu līdzjutējiem.

Šeit aizvadīs sešas grupu spēles un astotdaļfināla maču starp C grupas uzvarētāju un D grupas otrās vietas ieguvēju. Trīs spēles šeit ieplānotas B grupas izlasēm (ASV pret Velsu, Velsa pret Irānu, Velsa pret Angliju), divas spēles F grupai (Beļģija pret Kanādu, Beļģija pret Horvātiju) un viena spēle E grupai (Japāna pret Kostariku).

Khalifa International Stadium

Kalifas starptautiskais stadions tika atklāts tālajā 1976. gadā un tā laikā tas divas reizes renovēts, pēdējo no tām laika posmā no 2014. līdz 2017. gadam. Tas bija pirmais stadions, kuru pabeidza ierīkot Pasaules kausa vajadzībām. Šeit notikuši dažāda veida sporta notikumi, ieskaitot 2019. gada pasaules čempionātu vieglatlētikā. Stadiona ietilpība ir nedaudz virs 45 tūkstošiem skatītāju.

Stadionā notiks astoņas spēles, tostarp bronzas mačs. Sešas cīņas notiks grupu turnīra ietvaros. Kalifas stadionā Dohā divas spēles plānotas A grupai (Nīderlande pret Ekvadoru, Ekvadora pret Senegālu), divas E grupai (Vācija pret Japānu, Japāna pret Spāniju), viena B grupai (Anglija pret Irānu) un viena F grupai (Horvātija pret Kanādu). A grupas uzvarētāja pret B grupas otrās vietas ieguvēja stadionā izspēlēs astotdaļfināla maču.

Al Janoub Stadium

Ar 40 tūkstošu skatītāju vietām aprīkotais Al Janoub stadions atklāts 2019. gada maijā. Tajā jau notikušas dažādu turnīru spēles, bet 2022. gada finālturnīra sakarā šeit ieplānotas septiņas spēles.

Kā visos stadionos, arī šajā sešas notiks grupu fāzes ietvaros. Trīs mači plānoti D grupai (Francija pret Austrāliju, Tunisija pret Austrāliju, Austrālija pret Dāniju), divas G grupai (Šveice pret Kamerūnu, Kamerūna pret Serbiju) un viena H grupai (Gana pret Urugvaju). Tāpat E grupas uzvarētāja pret F grupas otro vietu te spēlēs astotdaļfinālā.

Kā likt likmes uz 2022 FIFA World Cup LV BET?

Ja vēlies likt likmes uz 2022 FIFA Pasaules kausa spēlēm Katarā, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Futbols”, kur atradīsi visus Katarā notiekošos mačus vienkopus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz futbola mačiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

Likmju veidi uz 2022 FIFA World Cup LV BET

Uz visām turnīra spēlēm LV BET piedāvās iespējas veikt derības. Pie tam, būs iespējamas dažādas likmju variācijas, ne tikai spēlētāju iecienītā – derēt uz spēles uzvarētāju.

Vari paredzēt handikapu un likt likmes uz katru no puslaikiem. Ja vēlies derēt uz puslaikiem, tad ir iespējams paredzēt tādus ar spēli saistītu faktoru kā katra puslaika precīzu rezultātu. Ja vēlies vairāk derēt uz pirmo puslaiku, tad iespējams paredzēt puslaika uzvarētāju, kura no komandām iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Vari arī likt likmes uz to, kura no komandām iesitīs pirmā, kura gūs noslēdzošos spēles vārtus un kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Vari arī paredzēt likmes kombināciju par iznākumu abos puslaikos.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *