Derību padomi un likmes uz 2022. gada Pasaules kausa futbolā spēlēm

Derību padomi un likmes uz 2022. gada Pasaules kausa futbolā spēlēm

No 20. novembra līdz 18. decembrim Katarā pirmo reizi valsts vēsturē tiks aizvadīts 2022. gada FIFA Pasaules kausa izcīņa. Tā piesaistīs lielu līdzjutēju interesi gan pie TV ekrāniem, gan to vidū, kas vēlas apliecināt savu veiksmi totalizatorā. Vēlies vairāk uzzināt par futbola notikumiem? Ienāc LV BET Sporta blogā, kurā iespējams uzzināt visu nepieciešamo informāciju par sporta notikumiem un dodies izdarīt likmi!

Derību iespējas uz 2022. gada Pasaules kausa turnīru

Kā sākt likt likmes uz futbola notikumiem?

Ja vēl neesi reģistrējies kādā no totalizatoriem, tad pirmais darbs ir reģistrācijas anketas aizpildīšana. Tas ir samērā vienkārši – tev jāaizpilda dati par sevi, jānorāda e-pasta adrese, kura vēlāk jāapstiprina. Lai sāktu spēlēt, tev būs jāiesniedz arī sava identitātes dokumenta fotogrāfija, lai totalizators pārliecinātos, ka reģistrējas īsta persona. Viss process notiek attālināti un ātri – to vari veikt, kad vēlies.

Pēc reģistrācijas noslēgšanas tev jāpapildina savs konts ar naudu. Depozīta veikšanā vari izmantot savu aktīvo bankas kontu un iemaksāt tik, cik uzskati par pareizu. Tev ir arī iespējams noteikt maksimālās un minimālās likmes lielumu, kā arī noteikt savu likmju limitu.

Kā izvēlēties likmes?

Lai atrastu likmes, dodies uz ”Sports” un meklē, piemēram, futbolu, kā piedāvājumā ir daudz un dažādas spēles. Katrā no tiem iespējamas atsevišķas likmju opcijas no spēles uzvaretāja noteikšanas, līdz vārtu gūšanas attiecībām un precīza rezultāta noteikšanu. Ja esi jauns spēlētājs, tad vispirms nemeklē lieka riska iespēju, bet gan izdari derību uz kādu no vieglākajām likmju iespējām, kā, piemēram, spēles uzvarētāja noteikšanu. Tai komandai, kurai ir mazāks koeficients, tiks uzskatīta par spēles favorīti, kamēr otra komanda par to, kurai totalizators neliek tik lielas cerības uz pozitīvu iznākumu.

Kā izvēlēties pareizo likmi?

Lai varētu veikt precīzu likmi, iepazīsties ar ”outright” iespēju. Ar to totalizators pirms turnīra sākuma nosaka iespējamo turnīra favorīti. Piemēram, uz pasaules kausu par galveno favorīti uzskata Brazīliju, bet vēl favorīšu statusā ir arī Anglija, Francija un vēl sešas izlases. Ņem to vērā pirms likmju veikšanas. Tāpat izej cauri izvēlētās spēles komandu sastāviem, pēdējo spēļu rezultātiem, pārbaudes spēļu rezultātiem, izmaiņām sastāvā un iespējamajām traumām. Visi šie faktori ir nozīmīgi, lai spētu precīzi prognozēt mača iznākumu.

Likmju rokasgrāmata uz 2022. gada Pasaules kausa izcīņu LV BET

Spēles rezultāta likmes

LV BET piedāvā vairāk nekā vienu spēles rezultāta likmi. Pati populārākā ir derēšana uz kādas komandas uzvaru, taču iespējams prognozēt arī katra puslaika uzvarētāju, kā arī mača precīzus rezultātus gan pirmajā puslaikā, gan visā spēlē kopumā. Izslēgšanas fāzē tev būs iespēja paredzēt, vai spēle noslēgsies pamatlaikā, papildlaikā vai pēcspēles sitienos. Kāpēc to piedāvā? Jo Pasaules kausā izslēgšanas mačos neviena cīņa nevar noslēgties neizšķirti. Vienā spēlē izšķiras, kura dodas tālāk cīņā par titulu.

Likmes uz komandām

Plašs likmju klāsts iespējams uz katru no komandām, sākot jau ar uzvarētāja paredzēšanu. Tomēr šī nav vienīgā likme. Pastāv derības uz handikapu, vārtu attiecību, un daudz ko citu. Iespējams derēt uz to, kura komanda pirmā iesitīs, bet kura pēdējā. Iespējams paredzēt arī brīdinājumu skaitu un vai kāda no komandām saņems sarkano kartīti. Iespējams paredzēt, vai zaudējošā vienība pēc pirmā puslaika atspēlēsies un vēlāk uzvarēs. Tāpat vari derēt uz katras komandas gūto vārtu skaitu spēlē un puslaikā, nosakot, vai būs virs/zem noteikta skaita vai pāra/nepāra skaitlis.

Likmes uz spēlētājiem

Riskantākas izvēles ir saistībā ar futbola spēlētājiem. Ja vēlies, vari derēt, kurš no spēlētājiem gūs vārtus, vai kurš no tiem būs spēles labākais spēlētājs. Derību iespēju uz futbolistiem nav daudz, taču tādas pastāv un ja esi kāda spēlētāja fans vai viņš ir tavs elks, tad dodies uz LV BET, meklē futbola spēles un deri uz viņa veiksmēm mačos.

Kā likt likmes uz 2022 FIFA World Cup LV BET?

Ja vēlies likt likmes uz 2022 FIFA Pasaules kausa spēlēm Katarā, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Futbols”, kur atradīsi visus Katarā notiekošos mačus vienkopus. No esošā piedāvājuma vari izvērtēt, kura spēle tevi visvairāk uzrunā.

Likt likmes uz futbola mačiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, ieskaties LV BET Sporta blogā, kurš saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem pasaulē.

Likmju veidi uz 2022 FIFA World Cup LV BET totalizatorā?

Uz visām turnīra spēlēm LV BET piedāvās iespējas veikt derības. Pie tam, būs iespējamas dažādas likmju variācijas, ne tikai spēlētāju iecienītā – derēt uz spēles uzvarētāju.

Vari paredzēt handikapu un likt likmes uz katru no puslaikiem. Ja vēlies derēt uz puslaikiem, tad ir iespējams paredzēt tādus ar spēli saistītu faktoru kā katra puslaika precīzu rezultātu. Ja vēlies vairāk derēt uz pirmo puslaiku, tad iespējams paredzēt puslaika uzvarētāju, kura no komandām iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Vari arī likt likmes uz to, kura no komandām iesitīs pirmā, kura gūs noslēdzošos spēles vārtus un kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Vari arī paredzēt likmes kombināciju par iznākumu abos puslaikos.

Atceries, ka LV BET būs pieejamas derības uz visām FIFA Pasaules kausa spēlēm. Pie tam, katrā no tām būs iespējams derēt uz daudziem ar spēli saistītiem aspektiem, tāpēc nepalaid garām šo lielisko iespēju futbola svētku laikā!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *