Esporta turnīrs: Valorant Champions tour 2023

Esporta turnīrs: Valorant Champions tour 2023

Trešo gadu pēc kārtas esporta vidē gaidāms turnīrs Valorant Champions tour. To organizē Riot Games, un gada laikā dažādos turnīros visā pasaulē tiks noskaidrota tā planētas komanda, kas uzvarēs Champions tour. Vēlies vairāk uzzināt par esportu? Ienāc LV BET Sporta blogā, iepazīsties ar piedāvātajām likmju variācijām un dodies veikt derības!

Svarīgākā informācija par VALORANT Champions Tour

Valorant Champions tour tiek organizēta kopš 2021. gada un 2023. gadā šis esporta turnīrs, kuru rīko Riot games, notiks trešo reizi. Valorant ir esporta spēle, kuru izplata jau pieminētais Riot games uzņēmums.

Katrā no gadiem čempions bijis cits. 2021. gadā finālā, kas noritēja Berlīnē, panākumu izcīnīja Acend komanda, kas pārspēja Gambit Esports. Trešo un ceturto vietu ieguva Liquid un KRU Esports. Jāpiemin, ka Liquid šobrīd vairāk spēlē CS:GO turnīros un 2022. gada laikā uz to pārcēlās viens no Latvijas zināmākajiem esportistiem Mareks YEKINDAR Gaļinskis.

Pirms gada uzvaru turnīrā guva Brazīlijas esporta organizācija LOUD. Tā finālā, kas norisinājās Stambulā, ar 3:1 uzvarēja ASV bāzēto OpTic Gaming. Trešo un ceturto vietu dalīja tādas komandas kā DRX un FunPlus Phoenix.

VALORANT Champions Tour 2023 formāts

Līdz pat 2023. gadam Valorant Champions tour formāts paredzēja, ka tajā ir trīs līmeņu turnīri: Challengers, Masters un Champions. Pirmie divi no pieminētajiem būtu sadalīta divos līmeņos – Tier1 un Tier2. Čempionāts sāktos ar Stage1 Challengers, kuri būtu reģionāli turnīri. Labākā no katra pārceltos uz Stage 1 Masters, kur komandas vairs netiek dalītas pēc reģionālā principa. Dalība Challenger un Masters turnīros ļauj komandām izcīnīt punktus, kas beigās dod tām vietu Riot Games organizētajā Valorant finālā. Tajā tiek desmit labākās vienības pēc izcīnītajiem punktiem. Tikmēr pēdējās sešas uz finālu kvalificējās caur ”Last Chance qualifier”.

Ar 2023. gadu čempionāta formāts tiks mainīts. Tai būs jauna Challenger turnīru sistēma, kas būs sadalīta trijos reģionos – Americas, EMEA un Pacific. Katra reģiona Challengers turnīros tiks noteiktas trīs labākās komandas, kuras iegūs divu gadu paaugstinājumu savas starptautiskās līgas ietvaros. Šīs vienības šajā laika posmā kvalificēsies citiem globāliem turnīriem, kā arī saņems papildus bonusus no Riot Games.

VALORANT Champions Tour 2023 dalībnieki

Zināms, ka 2023. gadā Valorant Americas reģionā spēlēs komandas kā 100 Thieves, Cloud9, Evil Geniuses, Furia Esports, KRU Esports, Leviatan, LOUD, MIBR, NRG un Sentinels. EMEA zonā spēlēs tādas komandas kā BBL Esports, Fnatic, FUT Esports, Giants, Karmine Corp, KOI, Natus Vincere, Team Heretics, Team Liquid un Team Vitality. Tikmēr Pacific zonā sagaidāms, ka piedalīsies tādas komandas kā DetonatioN Gaming, DRX, Gen.G, Global Esports, Paper Rex, Rex Regum Qeon, T1, Talon Esports, Team Secret, ZELTA DIVISION.

Tas nozīmē, ka Valorant 2023. gada Champions tour varētu piedalīties arī Mareks YEKINDAR Gaļinskis, jo Team Liquid ir starp vienām no dalībniecēm EMEA zonā.

Likmes uz esportu un VALORANT

Pirms katra turnīra sākuma iepazīsties ar piedāvātajām ”outright” iespējām. Kāpēc jāiepazīstas ar ”outright” iespēju? Tā labāk palīdz saprast, kuras no komandām var uzskatīt par favorītēm. Tādā veidā tev ir arī vieglāk veikt likmes, jo tas ir kā palīgs tev.

Ja tevi interesē veikt derības uz Valorant esports sacensībām, tad pastāv vairākas likmju iespējas. Vispirms – vari paredzēt dueļa uzvarētāju. Tālāk tev ir iespējams derēt uz iznākumiem katrā no raundiem jeb kartēm. Bez uzvarētāja var derēt arī uz handikapu, kopējām spēlēm un atsevišķu raundu uzvarētājiem.

Pastāv vēl citas likmju iespējas, kā, piemēram, noteikt kopējo nospēlēto karšu skaitu (vairāk/mazāk). Ja vēlies īpaši riskēt, tad vari noteikt precīzu spēles iznākumu. Jāatgādina, ka šī gan ir riskanta izvēle. Ar visām šī sporta veida likmēm iepazīsties mūsu sporta totalizatorā, kurš piedāvā pašu labāko pieredzi!

Čempionu tūre 2023 pie LV BET

Ja vēlies likt likmi uz esporta notikumiem, tostarp Valorant Champions tour 2023, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī spied uz ”Sports” un pēc šīs izvēles meklē ”Valorant”. Uzpiežot uz šo turnīri, atradīsi piedāvājumā esošās spēles. Ja tās tevi būs ieinteresējušas, tad izvērtē iespēju izdarīt likmi.

Likt likmes uz e sporta notikumiem, ieskaitot Valorant Champions tour, ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu vairāk orientēties spēlēs un to piedāvājumā, LV BET ir izveidojies Sporta blogu, kas saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

Likmes uz VALORANT Champions Tour 2023 vietnē LV BET

LV BET tiek piedāvātas tādas likmes kā derēt uz spēles uzvarētāju, kopā spēlētajām kartēm, handikapu, kā arī tev ir iespēja paredzēt katras kartes uzvarētāju. Ja vēlies derēt uz Valorant sacensībām, tad ienāc LV BET Sporta totalizatorā, jo tieši te atradīsi visu nepieciešamo!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *