Triloģijas noslēgums: Canelo Álvarez pret Gennady Golovkin

Triloģijas noslēgums: Canelo Álvarez pret Gennady Golovkin

17. septembrī Lasvegasas T-Mobile arēnā boksa cīņu vakara ietvaros notiks šī mēneša lielākā boksa cīņa: Canelo Alvarez pret Gennady Golovkin. Abi viens pret otru cīnīsies jau trešo reizi, 2017. gadā tika fiksēts strīdīgs neizšķirts, bet gadu vēlāk uzvaru pēc tiesnešu dalīta lēmuma svinēja meksikānis Alvarez. Vai vēlies vairāk uzzināt par boksu? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi.

Kas ir Canelo Álvarez?

32 gadus vecais meksikānis Canelo Alvarez ir viens no pasaulē slavenākajiem bokseriem. Līdzšinējās karjeras laikā sportists kļuvis par čempionu četrās dažādās svara kategorijās, sākot no vieglā vidējā svara līdz otrā vidējā svara kategorijai un tieši šīs kategorijas jostas viņš liks galdā triloģijas noslēdzošajā cīņā pret Gennady Golovkin, taču tituliem šajā boksa cīņā būs otršķirīga nozīme.

Karjeras laikā Alvarez ringā devies jau 61 reizi, uzvarot 59 boksa cīņās, 39 no tām noslēdzot priekšlaicīgi ar nokautu vai tehnisko nokautu. Citās uzvara izcīnīta pateicoties tiesnešu lēmumiem. Divās cīņās, tostarp vienā pret Golovkin, fiksēts neizšķirts, bet vēl divās Alvarez piedzīvojis zaudējumu. Vienu no diviem zaudējumiem profesionālais bokseris piedzīvoja pēdējā cīņā, šī gada 7. maijā, pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma piekāpjoties Dmitrijam Bivolam. Cits zaudējums bijis 2013. gada 14. septembrī, kad bokseris pēc tiesnešu dalīta lēmuma atzina Floida Meivezera pārākumu. Tas kļuva par pirmo viņa karjeras neveiksmi un tās dēļ viņš pazaudēja WBC un The Ring jostas vieglajā vidējā svarā.

Alvarez ir vienīgais bokseris pasaules vēsturē, kurš ir kļuvis par neapstrīdamu čempionu super vidējā svarā, kurā viņš izcīnījis WBA, WBC un Ring žurnāla titulus 2020. gadā un IBF, kā arī WBO titulus 2021. gadā. Tieši viņš tiks saukts par šīs cīņas favorītu.

Kas ir Gennady Golovkin?

40 gadus vecais Kazahstānas bokseris Gennady Golovkin profesionālās boksera karjeras laikā aizvadījis 44 cīņas, no kurām uzvarējis 42. No visām izcīnītajām uzvarām 37 izcīnītas ar nokauta vai tehniskā nokauta palīdzību, kamēr pārējās piecas pēc tiesnešu lēmuma. Divās cīņās, kurās nav izdevies uzvarēt, bijušas tieši pret Canelo Alvarez – vispirms strīdīgs neizšķirts 2017. gadā un vēlāk zaudējums 2018. gadā.

Karjeras laikā Golovkin kļuvis par vairāku (IBF, WBA Super) jostu īpašnieks vidējā svarā. Iepriekš laika posmā no 2014. līdz 2018. gadam šajā svara kategorijā viņam piederēja tituljosta arī WBC versijā. Tāpat sportists divas reizes kļuvis par vidējā svara čempionu IBO. Pie tam, pirms kļuvis par profesionālu bokseri, Golovkin bija amatieris, pārstāvot Kazahstānu dažādās starptautiskajās sacensībās. 2004. gada olimpiskajās spēlēs Atēnās atlēts kļuva par sudraba medaļu ieguvēju, bet 2003. gada pasaules čempionātā viņš triumfēja.

Lai arī ar tituliem savā garajā boksera karjerā, 17. septembra boksa cīņā par favorītu viņš saukts netiks. Šādu godu izpelnīsies viņa pretinieks, kuru Kazahstānas sportists vēl nav uzvarējis.

Bukmeikeru veidi un izredzes uz cīņu Canelo Alvarez pret Genādiju Golovkinu

Pēc bukmeikeru domām favorīts ir titulētais 32 gadus vecais meksikānis Alvarez, kura uzvara 17. septembra uzvaru profesionālajā boksa mačā vērtē ar koeficientu 1.22. Koeficients uz Golovkin panākumu ir 4.60, kamēr neizšķirta opcijai bukmeikeri īsti netic. Šāds iespējamais rezultāts novērtēts ar koeficientu 17.00.

Bukmeikeri nav līdz galam pārliecināti, vai boksa cīņa noritēs visus 12 raundus. Koeficienti ir samērā līdzvērtīgi. Nedaudz vairāk gan tiek izteikta ticība, ka bokseri, tāpāt kā pirmajās divās savstarpējās boksa cīņās, arī šajā boksēs visus 12 raundus (koeficients 1.62), kamēr priekšlaicīga cīņas noslēgšanās novērtēta ar koeficientu 2.15. Abi ir nokautu meistari, tāpēc, ja kāds veiks nokautu, liels pārsteigums tas nebūs.

Boksa derības pieejamas arī LV BET

Totalizators LV BET piedāvā boksa derības un izņēmums nebūs arī septembra lielākā boksa cīņa. Pie tam, iespējamas daudz un dažādas derību iespējas arī bez populārākās – uzvarētāja noteikšanas. Kā cita populāra derību izvēle ir likt likmes uz cīņas noslēguma metodi – kāds uzvarēs pēc tehniskā nokauta, nokauta, tiesnešu lēmuma, diskvalifikācijas vai tiks fiksēts neizšķirts.

Ir reizes, kad cīņas laikā tiek piedzīvots nokdauns. LV BET iespējams derēt, vai bokseri vai kāds no viņiem cīņas laikā uz brīdi nonāks nokdaunā. Dažreiz konkrētais bokseris vēlāk uzvar cīņā un arī šādu iespējamību var prognozēt (”nonāks nokdaunā un vēlāk uzvarēs”).

Likt likmes uz boksu ir vienkārši. Atlasi notikumu, kas tevi interesē un izpēti pieejamās derību iespējas. Kad tas paveikts, izvēlies vēlamo koeficientu, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu.

Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par boksu un tajā notiekošajām cīņām, tostarp Lasvegasā notiekošajām.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *