Intriģējoša Virslīgas spēle: Spartaks – Riga FC

Intriģējoša Virslīgas spēle: Spartaks – Riga FC

Šī gada 8. oktobrī ”Slokas” stadionā Jūrmalā tiks aizvadīta Latvijas futbola virslīgas spēle starp Jūrmalas ”Spartaks” un ”Riga Fc”. Komandas spēkosies 31. kārtas ietvaros, kad vēl līdz čempionāta beigām būs atlikušas piecas kārtas. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbola virslīgu? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

Virslīgas 2022. gada sezona līdz šim

Futbola virslīgā 2022. gada sezonā piedalās desmit komandas – ”Valmiera Fc”, FK RFS, ”Riga Fc”, ” FK ”Liepāja”, FK ”Metta”, BFC ”Daugavpils”, ”Tukums 2000/Telms”, ”Super Nova/Salaspils” un FK ”Auda”. Pēc tam, kad ilgu laiku čempionātā startēja astoņas komandas, tad pēc ilgāka pārtraukuma ir atkal desmit.

Tas raisījis arī lielāku intrigu gan cīņā par zeltu, gan cīņā par palikšanu futbola virslīga. Tā, piemēram, šobrīd par titulu cīnās ”Valmiera Fc” un ”Riga Fc”, bet nedaudz attālāk ir FK RFS un FK ”Liepāja”. Tikmēr par palikšanu čempionātā cīnās FK ”Metta”, BFC ”Daugavpils”, ”Tukums 2000/Telms”, ”Super Nova/Salaspils” un arī Jūrmalas ”Spartaks”.

Visas sezonas garumā klubiem jāaizvada 36 spēles jeb četri apļi, katrā aplī tiekot nozīmētiem deviņiem mačiem. Pirmās spēles sākās šī gada martā, bet 36. jeb noslēdzošā kārta paredzēta 12. novembrī. Ja jau iepriekš nebūs zināms jaunais Latvijas futbola čempions, tad viss izšķirsies pēdējā kārtā.

Čempione iegūst iespēju nākamajā vasarā spēlēt UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā, kamēr otrās un trešās vietas ieguvēja UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijā. Gadījumā, ja kāda no trim komandām kļūst par Latvijas kausa ieguvēju, tad ceturtās vietas ieguvēja arī iegūst tiesības spēlēt Eirokausos nākamajā vasarā. Desmitās vietas ieguvēja izkrīt līgu zemāk un nākamajā čempionātā spēlēs pēc spēka otrajā līgā, kamēr devītās vietas īpašniece dosies uz pārspēlēm pret otrās līgas otrās vietas ieguvēju.

Līdz šim visvairāk reižu (15) par futbola virslīgas čempioni kļuvusi Rīgas ”Skonto”, kas vairs nepastāv. No komandām, kas šobrīd joprojām pastāv, trīs tituli ir ”Riga Fc”. Kopumā par Latvijas čempionēm kļuvušas 12 dažādas vienības. Tikmēr par līdz šim apmeklētāko spēli kļuvušas 1997. un 2004. gadā notikuši mači. 1997. gadā ”Skonto” maču pret ”Baltika/Metalurgs” un 2004. gadā ”Metalurgs” cīņu pret ”Skonto” apmeklēja 6500 fanu. 5000 fanu skatījās 2000. gada maču starp Skonto un ”LU/Daugava”.

Kad notiks spēle starp FK ”Spartaks” un ”Riga Fc”

Abu klubu mačs paredzēts 31. kārtas ietvaros, 2022. gada 8. oktobrī. Spēles sākums plkst. 13:00. Rudenī spēles tiek organizētas agri, jo ne visos stadionos ir pieejams mākslīgais apgaismojums.

Kur notiks spēlē?

Gaidāmais mačs plānots Jūrmalā, Fk ”Spartaks” esot mājinieku lomā. Kauguros ”Slokas” stadions uzņems abas komandas, kas savstarpēji spēkosies noslēdzošo reizi šajā sezonā.

Spēles dalībnieki

Jūrmalas Spartaks

Jūrmalā esošā futbola komanda dibināta 2007. gadā. Vispirms tas piedalījās pēc spēka trešajā līgā (2. līga), kurā pirmajā sezonā triumfēja un pacēlās uz otro līgu. 2011. gadā tā otrajā līgā finišēja otrā un kvalificējās startam virslīgā. Līdz šim tai divas reizes izdevies kļūt par Latvijas futbola virslīgas čempioni, to paveicot divas reizes pēc kārtas – 2016. un 2017. gados. Pēc šī panākuma trīs reizes klubs bijis piektais, bet reizi sestais. Līdz šim 2022. gadu var saukt par neveiksmīgāko tā vēsturē kopš Jūrmalas komanda spēlē Virslīgā.

Jūrmalā bez profesionālās futbola komandas ir arī jauniešu skola, kas sākusi sadarbību ar Rīgas Tehnisko universitāti. Viena no Latvijas vadošajām augstskolām bez dalības volejbolā iesaistīsies arī futbolā, tādējādi piedāvājot studentiem iespēju ne tikai mācīties, bet arī profesionāli sportot.

Riga FC

Līdzīgi kā komanda Jūrmalā, arī ”Riga Fc” dibināta 2014. gadā. Tā gan, pateicoties prāvām investīcijām, šobrīd saucama par vienu no spēcīgākajām futbola komandām Latvijā. Šobrīd to var saukt par trīskārtējo čempioni, pie tam, panākumi izcīnīti pēc kārtas – 2018., 2019. un 2020. gados.

Pirms gada, 2021. gada virslīgas čempionātā, ”Riga Fc” no troņa gāza FK RFS. Pagaidām klubam nav izdevies īstenot vienu no tā mērķiem – spēlēt kādā no grupu turnīriem Eirokausos. Vistuvāk mērķim ”Riga FC” bijusi pagājušajā vasarā, kad aizspēlējās līdz UEFA Eiropas konferences līgas ”play-off” kārtai, kur nācās atzīt Gibraltāra ”Red Imps” pārākumu.

Ikdienā ”Riga Fc” mājas laukums ir Skonto stadions. Bez investīcijām šajā pievilcīgajā un visiem pieejamajā stadionā Rīgas pilsētas centrā, klubs attīstījis infrastruktūru un izveidojis treniņu laukumus Piņķos un spēļu laukumus Mežaparkā. Ilgtermiņa mērķis ir sava futbola stadiona izveide Piņķos.

Spēles favorīte

Par spēles favorīti uzskatīs ”Riga FC”, kas cīnās par čempiones titula atgriešanu savā īpašumā. FK ”Spartaks” nevar nenovērtēt – arī šai komandai šī cīņa būs itin nozīmīga cīņā par palikšanu čempionātā.

Virslīgas čempionātā komandas jau spēkojušās trīs reizes. 5. aprīlī uzvaru ar 3:0 izcīnīja ”Riga FC”, 14. maijā rīdzinieki uzvarēja ar vēl pārliecinošāku rezultātu (4:0), bet vissīvākā cīņa starp komandām bija vērojama 24. jūlijā, kad ”Riga Fc” uzvarēja ar minimālu rezultātu (2:1). Toreiz trīskārtējai čempionei nācās atspēlēties no 0:1, bet izšķirošos vārtus FK ”Spartaks” spēlētājs sita savos vārtos.

Kā izdarīt likmi uz FK Spartaks – Riga FC spēli LV BET?

Ja vēlies likt likmi uz futbola virslīgas spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā izvēlnē skaties futbolu. Ir reizes, kad virslīgas spēles tiek ievietotas ”top” notikumu sadaļā. Izvēlnē vari meklēt visas futobla spēles, tostarp Latvijas čempionāta.

Likt likmes uz futbola spēlēm Latvijā ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, apmeklē LV BET Sporta blogu, kurš saviem spēlētājiem piedāvā jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

Likmju ieteikumi uz FK Spartaks – Riga FC spēli

Uz konkrēto spēli iespējamas dažādas likmju iespējas, ne tikai paredzēt mača uzvarētāju. Vari derēt uz handikapu, kā arī likt likmes uz katru no puslaikiem. Saistībā ar puslaikiem tev ir iespēja paredzēt precīzu rezultātu, puslaika uzvarētāju, kura komanda iesitīs pirmā, handikapu un daudz ko citu.

Iespējama arī likme saistībā ar to, kura no komandām iesitīs noslēdzošos spēles vārtus, kā arī kurš no puslaikiem būs rezultatīvākais. Ar visām likmju iespējām iepazīsties aktuālās spēles piedāvājumā.

Pirms izdari likmi, iepazīsties gan ar FK ”Spartaks”, gan ”Riga Fc” sastāviem, iepriekšējo spēļu rezultātiem un iespējamām traumām spēlētāju rindās. Savstarpējo spēļu rezultāti šajā sezonā liecina, ka ”Riga Fc” tiks saukta par favorīti, jo līdz šim uzvarējusi visās trijās spēlēs.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *