Futbola līgu 2022./2023. gada sezona ir klāt!

Futbola līgu 2022./2023. gada sezona ir klāt!

Kvēlākajiem futbola līdzjutējiem bez spēcīgāko līgu futbola nav bijis jāiztiek ilgi. Ņemot vērā, ka novembrī notiks 2022. gada Pasaules kauss futbolā, futbola līgu 2022./2023. gada sezona sāksies agrāk nekā ierasts – jau augusta sākumā. Vai vēlies vairāk uzzināt par futbolu? Iepazīsties ar iespējamo likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

  • Jaunā futbola sezona sāksies piecos nozīmīgākajos Eiropas valstu čempionātos. Par spēcīgākajiem vietējiem turnīriem sauc Anglijas Premjerlīgu, Spānijas ‘’La Liga’’, Vācijas Bundeslīgu, Itālijas A sēriju un Francijas ‘’Ligue 1’’. Līdz 13. augustam visos piecos tiks aizvadītas pirmās spēles.
  • Tevi sagaida aizraujošas futbola spēles. Anglijas Premjerlīgā par titulu cīnīsies pat vairākas komandas, Vācijā un Francijā citas mēģinās pārtraukt Minhenes ‘’Bayern’’ un Parīzes ‘’Saint-Germain’’ dominanci, Itālijā Turīnas ‘’Juventus’’ vēlas atgriezties tronī, bet Spānijā nozīmīgus pastiprinājumus starpsezonā ieguvusi ‘’Barcelona’’.
  • Liec likmes uz futbolu LV BET. Pie mums pieejams plašs futbola spēļu piedāvājums. Izņēmums nebūs arī futbola līgu 2022./2023. gada sezonas spēles, kurās iespējamas dažādas likmju variācijas, ne tikai spēlētāju iecienītākā – uzvarētāja paredzēšana.

Jaunā futbola sezona sāksies piecos nozīmīgākajos Eiropas valstu čempionātos

Saistībā ar plānoto pārtraukumu no 21. novembra līdz 18. decembrim, kad Katarā notiks 2022. gada Pasaules kausa izcīņa, arī vietējo valstu čempionāti sākušies nedaudz agrāk nekā ierasts. Ja parasti tie startu dod augusta otrajā pusē, tad 2022. gadā jaunās futbola sezonas vismaz piecos nozīmīgākajos Eiropas valstu čempionātos sāksies jau līdz 13. augustam.
5. augustā ar spēli starp ‘’Arsenal’’ un ‘’Crystal Palace’’ sākās Anglijas Premjerlīga, tajā pašā dienā starts tika dots arī Vācijas Bundeslīgai. Tur atklāšanas maču aizvadīja Frankfurtes ‘’Eintracht’’ un čempione Minhenes ‘’Bayern’’. 5. augusts bijis starta punkts Francijas augstākajam čempionātam, kur pēdējos gados dominē Parīzes ‘’Saint-Germain’’. Šajā turnīrā pirmo spēli aizvadīja ‘’Lyon’’ un ‘’Ajaccio’’ komandas. Nedēļu vēlāk pirmās spēles plānotas arī Itālijas A sērijā un Spānijas ‘’La Liga’’. Itālijā 13. augustā paredzēti veseli četri mači, kamēr Spānijā 12. augustā kā pirmie laukumā dosies ‘’Sevilla’’ un ‘’Osasuna’’ komandas.

Latvijas futbola virslīga

Virslīgā futbola spēles norit jau pilnā sparā kopš marta. Turnīrs noslēgsies novembrī, bet pašlaik līdere ir ‘’Valmiera’’, kas par pāris punktiem apsteidz otrajā vietā esošo RFS, bet vēl nedaudz atpaliek ‘’Riga’’. Visticamāk, tieši šīs komandas cīnīsies par titulu.

Spānijas La Liga

Starpsezonā būtiski pastiprinājusies ‘’Barcelona’’, kurai gan ir finanšu problēmas. Tas gan nav liedzis piesaistīt vienu no pasaulē labākajiem uzbrucējiem Robertu Levandovski. Cīņa par titulu Spānijā jaunajā futbola sezonā varētu būt sīvāka.

Anglijas Premier League

Anglijas Premjerlīgā joprojām par galvenajām favorītēm uzskata Mančestras ‘’City’’ un ‘’Liverpool’’. Interesantus pastiprinājumus veikusi Londonas ‘’Arsenal’’ un ‘’Tottenham’’, kamēr Mančestras ‘’United’’ kārtējo reizi jaunā trenera vadībā veic pārmaiņas.

Vācijas Bundesliga

Pēdējo gadu čempione Minhenes ‘’Bayern’’ starpsezonā zaudējusi tās līderi Robertu Levandovski, taču no Liverpūles ieguvusi Sadio Manē. Vai ar to pietiks, lai kārtējo reizi triumfētu Bundeslīgā?

Itālijas Serie A

Būtiski pastiprinājusies Turīnas ‘’Juventus’’, kuras sastāvā atgriezies Pols Pogbā. Par titulu noteikti cīnīsies pagājušās sezonas čempione ‘’Milan’’ un pirms diviem gadiem titulu ieguvusī Milānas ‘’Inter’’.

Francijas Ligue 1

Kopš 2012./2013. gada sezonas Francijā dominējuši Parīzes ‘’Saint-Germain’’ futbolisti, kuri līdz šai sezonai par čempioni nav kļuvusi vien divās sezonās. Arī šogad ar zvaigznēm piesātinātā komanda būs galvenā titula pretendente.

Tevi sagaida aizraujošas futbola spēles

Jebkurā no futbola līgām tevi sagaida augstākās kvalitātes futbola spēles. Pirms sezonas Anglijā par galveno favorīti uz titulu vērtē Mančestras ‘’City’’ izredzes (koeficients 1.6). ‘’Liverpool’’ izredzes gāzt ‘’City’’ no troņa tiek vērtētas ar koeficientu 3.5. Trešā labākā iespēja iegūt Premjerlīgas titulu atvēlēta ‘’Tottenham’’ (koeficients 13.00), bet ceturtā lielas pārmaiņas piedzīvojušai Londonas ‘’Chelsea’’ (koeficients 17.00).

Spānijas ‘’La Liga’’ abu grandu – Madrides ‘’Real’’ un ‘’Barcelona’’ – izredzes iegūt titulu vērtētas salīdzinoši līdzvērtīgi. Nelielas favorītes statuss atvēlēts Madrides ‘’Real’’ (koeficients 2.1), kamēr Barselonai dots koeficients 2.35. Trešā labākā iespēja iegūt ‘’La Liga’’ titulu dota citai Madrides komandai ‘’Atletico’’ (6.5).

Vācijas Bundeslīgā absolūtas favorītes statusā čempionātu sagaida Minhenes ‘’Bayern’’, kas tajā uzvarējusi ikkatru sezonu kopš 2012./2013. gada. Tās koeficients uz kārtējo titulu novērtēts ar koeficientu 1.2. Otrs labākais koeficients uz titulu ir Dortmundes ‘’Borussia’’ (9.00).

Itālijas A sērijā pēc bukmeikeru domām par titulu cīnīsies trīs komandas: ‘’Milan’’, ‘’Inter’’ un Turīnas ‘’Juventus’’. Nelielas favorītes statuss atvēlēts ‘’Inter’’ (2.90), ‘’Juventus’’ dots 3.00 koeficients, bet ‘’Milan’’ 3.25. Tikmēr Francijā, līdzīgi kā Vācijā, bukmeikeri par galveno favorīti uzskata Parīzes ‘’Saint-Germain’’ (koeficients 1.1). ‘’Marseille’’ ir otrs zīmīgākais koeficients (12.00), bet ‘’Lyon’’ izredzes uz titulu vērtētas ar 15.00.

Liec likmes uz futbolu LV BET

Uz visām futbola līgu 2022./2023. gada sezonas spēlēm LV BET piedāvā veikt futbola derības. Pie tam, tev ir iespējams derēt uz vairākiem ar spēli saistītiem aspektiem, ne tikai mača uzvarētāju.

Vari paredzēt spēles handikapu, puslaika uzvarētāju, puslaika un pilna laika uzvarētāja kombināciju, kā arī to, kura komanda iesitīs pirmā, bet kura pēdējā. Ja tev patīk riskantākas likmes, tad abos puslaikos tev pastāv iespēja paredzēt precīzu rezultātu.

Ir iespējams arī derēt uz katras komandas gūto vārtu skaitu (virs/zem, nepāra/parasts) un vai, piemēram, viesu vai mājiineku komandai savus vārtus izdosies nosargāt neskartus. Ar visām iespējamajām likmju kombinācijām vari iepazīties spēles piedāvājumā.

Likt likmes uz futbolu ir vienkārši. Atlasi notikumu, kas tevi interesē un izpēti pieejamās derību iespējas. Kad tas paveikts, izvēlies vēlamo koeficientu, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju par futbolu un tajā notiekošajām spēlēm.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *