IEM Ķelnē 2022 CS:GO komandas sadalīs vienu miljonu dolāru lielu naudas balvu

IEM Ķelnē 2022 CS:GO komandas sadalīs vienu miljonu dolāru lielu naudas balvu

No 5. līdz 17. jūlijam Vācijas pilsētā Ķelnē norisināsies par CS:GO čempionātu uzskatītais IEM Ķelne 2022, kurā 24 komandas sadalīs vienu miljonu ASV dolāru vērtu naudas balvu fondu, no kuriem 400 tūkstoši pienāksies uzvarētājkomandai. Vai vēlies vairāk uzzināt par CS:GO turnīriem? Iepazīsties ar iespējamajām likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi! 

  • Šis ir viens no sezonas svarīgākajiem Counter Strike: Global Offensive turnīriem. Tajā piedalās 24 komandas, no kurām astoņas sacensības sāk no grupu turnīra posma, bet pārējās 16 no ‘’play-in’’ posma. Komandas sadalīs vienu miljonu ASV dolāru, no kā 400 tūkstoši tiks uzvarētājai.
  • Intel Extreme Masters nozīmīgais posms tiek organizēts Vācijas pilsētā Ķelnē. Šajā svarīgajā turnīrā komandas cīnās ne tikai par svarīgo naudas balvu, bet arī prestižu titulu. Pie tam, uzvara garantē samērā daudz reitingu punktus, bet pats turnīrs tiek aizvadīts ‘’Lanxess’’ arēnā, kurā vienmēr bijusi aizraujoša atmosfēra.
  • Liec CS:GO likmes LV BET. Arvien uz lielāku lomu ieņēmušo e-sportu iespējams var likt likmes arī LV BET. Pie tam, ne tikai uz dueļa uzvarētāju, kopā nospēlētu karšu daudzumu un karšu handikapu. Vari paredzēt arī citus ar dueli saistītos aspektus. Ja vēlies uzzināt papildus informāciju par turnīru, tad apmeklē LV BET Sporta blogu.

Šis ir sezonas viens no svarīgākajiem Counter Strike: Global Offensive turnīriem

IEM Ķelne 2022 tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajiem sezonas Counter Strike: Global Offensive turnīriem. Jau vien fakts, ka komandas sadala vienu miljona ASV dolāra vērtu naudas balvu liecina par šo sacensību prestižu.

Šajā turnīrā piedalās 24 komandas, taču 16 no tām to sāk ‘’play-in’’ fāzē, kamēr astoņas labākās turnīru iesāk no grupu turnīra. Šajā reizē astoņas komandas, kuras sacensības sāks pāris dienas vēlāk, būs ‘’FaZe’’, ‘’Natus Vincere’’, ‘’Cloud9’’, ‘’G2 Esports’’, ‘’Ninjas in Pyjamas’’, ‘’ENCE’’’, ‘’FURIA Esports’’ un ‘’Team Liquid’’. Ar ‘’play-in’’ kārtu sacensības sāks tādas komandas kā ‘’Heroic’’, ‘’Team Vitality’’, ‘’Outsiders’’, ‘’GODSENT’’, ‘’Complexity Gaming’’, ‘’MIBR’’, ‘’ORDER’’, ‘’TYLOO’’, ‘’BIG’’, ‘’Astralis’’, ‘’Team Spirit’’, ‘’Imperial Esports’’, ‘’Movistar Riders’’, ‘’paiN Gaming’’, ‘’MOUZ’’ un ‘’Sprout’’.

Minētās 16 komandas ‘’play-in’’ turnīrā noskaidros astoņas, kuras turpinās sacensības grupu turnīrā. Lai iekļūtu pamatturnīrā, būs nepieciešams uzvarēt trijās spēlēs. Pirmās un otrās kārtas zaudētajām būs iespēja kvalificēties pamatturnīram caur zaudētāju zaru. Atklāšanas mačā nākamajā raundā iekļūs komanda, kura uzvarēs vienā kartē, bet nākamajās divās spēlēs labākajai komandai jāuzvar trijās.

Grupu turnīrā 16 komandas būs sadalītas divās grupās par astoņām komandām, kuras spēkosies katra pret katru. Jebkurā mačā uzvarētājai jābūt pārākai trijās kartēs. No katras grupas izslēgšanas cīņās iekļūs trīs labākās vienības. Grupas uzvarētāja automātiski kvalificēsies pusfinālam, bet otrās un trešās vietas ieguvējas cīnīsies ceturtdaļfinālā. Līdz finālam uzvarētājai jāvinnē trīs kartēs, bet lielajā finālā piecās.

Komandas IEM Ķelne 2022 spēlēs tādās Counter Strike: Global Offensive kartēs kā ‘’Ancient’’, ‘’Dust II’’, ‘’Inferno’’, ‘’Mirage’’, ‘’Nuke’’, ‘’Overpass’’ un ‘’Vertigo’’. Uzvarētājas pārstāvji savā starpā varēs sadalīt 400 tūkstošu dolāru vērtu naudas balvu. Otrajai vietai tiks 180 tūkstošu dolāru vērts bonuss, trešajai un ceturtajai vietai 80 tūkstoši, bet piektajai un sestajai 40 tūkstoši. Piedalīšanās turnīrā jeb 21. līdz 24. vietas iegūšana ļaus nopelnīt 2.5 tūkstošus dolāru.

Intel Extreme Masters nozīmīgais posms tiek rīkots Vācijā

Intel Extreme Masters ir CS:GO čempionāta nozīmīgāka tūre. Tās turnīri tiek organizēti Polijā, Dalasā, Riodežaneiro, bet miljonu vērtais IEM Ķelne 2022 notiks Vācijā. Pie tam, komandas cīnīsies ne tikai par vērtīgajām naudas balvām, bet arī par nozīmīgiem reitinga punktiem. Pirmās vietas ieguvēja saņems 3200 papildus reitinga punktus, otrās vietas ieguvēja 1600 punktus, bet trešās un ceturtās 1000 punktus. No piektās līdz astotajai vietai papildinās reitinga punktu krājumu par 300 punktiem.

Šobrīd ranga pirmajā vietā ir latvieša Mareka ‘’broky’’ Saukāna pārstāvētā ‘’FaZe’’, kas apsteidz ‘’ENCE’’ un ‘’Furia Esports’’. Ranga ceturtajā pozīcijā šobrīd ir ‘’Cloud9’’, bet labāko sešinieku noslēdz ‘’Heroic’’ un ‘’Natus Vincere’’.

Gaidāmajā Intel Extreme Masters turnīrā tieši augstākminētās komandas tiks uzskatītas par galvenajām favorītēm uz titulu. ‘’FaZe’’ ranga pirmajā vietā ir jau 67 dienas, pie tam, pelnīti: komanda šogad svinējusi panākumus vairākos nozīmīgos CS:GO čempionātos, tostarp vienā no Masters turnīriem.

Liec CS:GO likmes LV BET

E-sporta popularitāte palielinās ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Pateicoties ‘’broky’’ un ‘’YEKINDAR’’ panākumiem, pieaugusi arī fanu komūna. Ja vēlies izmēģināt spēkus likt likmes uz CS:GO čempionātiem, tad tev ir iespēja to darīt LV BET. Pie tam, ir iespējamas dažādas likmju opcijas, ne tikai spēlētāju iecienītākā – derēšana uz dueļa uzvarētāju.

Vari likt likmes uz to, cik kartes kopumā komandas izspēlēs un kāds būs to handikaps. Vari paredzēt trīs dažādu karšu uzvarētājus, nospēlētos raundus tajās, handikapus un daudz ko citu. Ja esi ļoti zinošs e-sportā, tad LV BET likmju piedāvājums būs tieši tas, kas tev nepieciešams.

Lai palīdzētu orientēties spēlē un likmju piedāvājumā, esam izveidojuši ērtu Sporta blogu, kurā mūsu spēlētājiem sniedzam jaunāko informāciju arī par Counter Strike: Global offensive turnīriem un to favorītiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *