CS:GO IEM Katowice 2023 turnīrs

CS:GO IEM Katowice 2023 turnīrs

Par 2023. gada pirmo nozīmīgāko turnīru e-sportā kļūs CS:GO turnīrs IEM Katowice 2023, kurā komandas sadalīs viena miljona dolāru lielu naudas balvu, no kā 400 tūkstoši tiks uzvarētājai. Vieni no favorītiem būs Helvija broky Saukanta pārstāvētā FaZe Clan. Vēlies uzzināt vairāk par e-sporta turnīriem? Ienāc LV BET Sporta blogā, iepazīsties ar piedāvātajām likmju variācijām un dodies veikt derības!

IEM Katowice 2023 — kas jums jāzina?

IEM Katowice 2023 ir pirmais lielākais 2023. gada CS:GO turnīrs. Tajā piedalīsies 24 komandas un 2022. gada nogalē zināmas bija trīs – sacensībās startētu Helvija broky Saukanta pārstāvētā FaZe Clan, Team Virtality un Outsiders, kamēr pārējās komandas vēl bija jānoskaidro. Permitta Esports un Fnatic bija nodrošinājušas vietas play-in turnīrā, bet citas vienības turnīrā iesaistīsies, ja ierindosies augstās vietās ESL World ranking.

Komandas šajā turnīrā cīnās par nozīmīgām naudas balvām. Turnīra uzvarētāja izcīnīs 400 tūkstošus dolāru, bet otrās vietas ieguvēja 180 tūkstošus. Trešās un ceturtās vietas īpašnieces tiks pie 80 tūkstošiem, piektās un sestās vietas pie 40 tūkstošiem, septītās un astotās vietas pie 24 tūkstošiem, 9. līdz 12. vietas ieguvējas pie 16 tūkstošiem, 13. līdz 16. vietas ieguvēja pie desmit tūkstošiem, 17. līdz 20. vietas ieguvējas pie četriem ar pusi tūkstošiem, bet pēdējo četru vietu ieguvējas pie diviem ar pusi tūkstošiem dolāru.

Pamatinformācija par IEM Katowice 2023 turnīru

IEM Katowice 2023 notiks no 2023. gada 31. janvāra līdz 12. februārim. Astoņas komandas būs nodrošinājušas vietas pamatturnīrā, kamēr 16 komandas cīnīsies play-in par vietu tajā. Astoņas labākās vienības pēc play-in raunda tiks IEM Katowice 2023 grupu turnīrā.

Grupu turnīrā 16 komandas būs sadalītas divās apakšgrupās par astoņām vienībām. Katra aizvadīs spēli ar katru līdz maksimāli spēlētiem trim raundiem. Izslēgšanas spēlēs no abām grupām iekļūs trīs labākās komandas. Katras grupas uzvarētāja automātiski iegūs vietu pusfinālā, bet otrās un trešās vietas īpašnieces turnīru turpinās ceturtdaļfinālā.

Izslēgšanas cīņas norisināsies pēc izslēgšanas metodes – kas uzvar dodas tālāk uz nākamo kārtu vai kļūst par IEM Katowice čempionu. Ceturtdaļfināls un pusfināls notiks līdz maksimāli spēlētiem trim raundiem, bet fināls līdz pieciem.

IEM Katowice 2023 turnīra grafiks

IEM Katowice 2023 turnīrs ar play-in formāta spēlēm sāksies 2023. gada 31. janvārī, tam noslēdzoties dienu vēlāk, 1. februārī. No 2. līdz 5. februārim gaidāmas pamatturnīra apakšgrupas cīņas, bet izšķirošās cīņas par titulu notiks no 10. līdz 12. februārim. Pēdējā turnīra dienā arī tiks noskaidrots jaunais čempions.

IEM Katowice 2023 komandas

Jau rakstīts, ka pagaidām ir zināmas trīs komandas, kuras piedalīsies CS:GO IEM Katowice 2023 pamatturnīrā – FaZe Clan, Team Virtality un Outsiders, kamēr play-in kārtā vietas jau nodrošinājušas Permitta Esports un Fnatic. Pēc ESL World ranking tiks noteiktas pārējās vienības, kuras piedalīsies pamatturnīrā un play-in formātā.

Kuram ir vislielākās izredzes uzvarēt?

Pirms turnīra tieši trīs pamatturnīra jau noteiktās komandas tiks uzskatītas arī par favorītēm. Tas nozīmē, ka latvietim Helvijam broky Saukantam kopā ar FaZe Clan būs iespēja turpināt veiksmīgo nogriezni.

Karjeras laikā Helvijs broky Saukants kopā ar ”FaZe Clan” komandu kļuvis par čempionu vairākos nozīmīgos turnīros. 2019. gadā viņš ar to uzvarēja BLAST Pro Series Copenhagen, 2020. gadā sekoja triumfi turnīros kā BLAST Premier Spring 2020, IEM Masters XV, bet 2022. gads bijis līdz šim sekmīgākais karjerā. Tā laikā uzvarēts turnīros kā BLAST Premier Spring Groups, IEM Masters XVI, ESL Pro League Season 15, PGL Major Antwerp 2022 un IEM Masters XVII.

Visai ticams, ka arī otrs latvietis, Mareks YEKINDAR Gaļinovskis ar komandu ”Liquid” kvalificēsies sacensībām. Arī viņš ir nopelniem bagāts sportists, taču ne tik ļoti, cik cits latvietis. 2019. gadā viņš ”pro100” komandas sastāvā uzvarēja Qi Banja Luka turnīrā. Vēlāk ar ”Virtus.pro” sekoja panākumi tādos turnīros kā Flashpoint Season 2 (2020. gadā), Dreamhack Open (2020. gadā), Cs Summit 7 (2021. gadā), Pinnacle Fall (2021. gadā) un ESL Challenger (2022. gadā). Viens panākums viņam ir arī ar ”Liquid” komandu, šogad notiekošajā BLAST Premier Fall Groups.

Kopumā Faze Clan, Team Virtality un Outsiders tiks uzskatītas par IEM Katowice 2023 galvenajām favorītēm.

IEM Katowice 2023 padomi

Ja tevi interesē veikt derības uz CS:GO esports sacensībām, tad pastāv vairākas likmju iespējas. Vispirms – vari paredzēt dueļa uzvarētāju. Tālāk tev ir iespējams derēt uz iznākumiem katrā no raundiem jeb kartēm. Bez uzvarētāja var derēt arī uz handikapu, kopējām spēlēm un atsevišķu raundu uzvarētājiem.

Pastāv vēl citas likmju iespējas, kā, piemēram, noteikt kopējo nospēlēto karšu skaitu (vairāk/mazāk). Ja vēlies īpaši riskēt, tad vari noteikt precīzu spēles iznākumu. Jāatgādina, ka šī gan ir riskanta izvēle, bet, ja, piemēram, ”FaZe Clean” spēkojas pret vājākām komandām, tad iespējams to nav nemaz tik grūti paredzēt.

Pirms katra nozīmīgā turnīra e-sportā iepazīsties ar totalizatoru piedāvātajām outright iespējām. Tādējādi vari noskaidrot, kuras komandas pēc to domām tiek uzskatītas par galvenajām favorītēm. Tas var vēlāk arī atvieglot izdarīt lēmumus pirms likmju veikšanas.

Likmes uz IEM Katowice 2023

Ja vēlies likt likmi uz counter strike:go notikumiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī spied uz ”Sports” un pēc šīs izvēles meklē ”Counter strike:GO (CS:GO)”. Uzpiežot uz šo sporta veidu, atradīsi piedāvājumā esošos turnīrus un spēles, tostarp IEM Katowice 2023. Ja tās tevi būs ieinteresējušas, tad izvērtē iespēju izdarīt likmi.

Likt likmes uz CS:GO notikumiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu vairāk orientēties spēlēs un to piedāvājumā, LV BET ir izveidojies Sporta blogu, kas saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *