BLAST Premier: 2022. gada pasaules fināls

BLAST Premier: 2022. gada pasaules fināls

No šī gada 14. līdz 18. decembrim Abū Dabī norisināsies sezonas noslēguma sacensības e-sportā – BLAST Premier 2022. gada pasaules fināls. Tajā vienu miljonu ASV dolāru sadalīs astoņas labākās sezonas vienības. Vai tevi interesē vairāk uzzināt par e-sportu un CS:GO sacensībām? Ienāc LV BET Sporta blogā, iepazīsties ar piedāvātajām likmju iespējām un dodies veikt derības!

CS: GO BLAST Premier 2022 turnīrs — kas jums jāzina?

Kādā formātā spēles tiks spēlētas?

Sacensības noritēs sākotnēji grupu turnīra formātā. Astoņas BLAST Premier Counter Strike iekļuvušās vienības būs sadalītas divās grupās par četrām komandām katrā. Katra izspēlēs ar katru līdz uzvarētiem trim raundiem. No katras apakšgrupas tālāk tiks trīs labākās komandas.

Pirmās vietas ieguvējas automātiski izvairīsies no spēlēšanas ceturtdaļfinālā un turnīru turpinās pusfinālā. Otrās un trešās vietas ieguvējas to turpinās ceturtdaļfinālā, pirmie kā ”high seed”, bet otrie kā ”low seed”. Izslēgšanas zarā paredzētais formāts būs pēc izslēgšanas metodes – kurš uzvar, kvalificējas tālāk. Ceturtdaļfinālā, pusfinālā un finālā komandām jāuzvar trijos raundos.

Kāda ir galvenā balva finālā?

Astoņas kvalificējušās komandas sadalīs vienu miljonu ASV dolāru lielu balvu fondu. Čempione sadalīs pusi no faktiskās naudas balvas – 500 tūkstošus dolāru. Otrās vietas ieguvēja tiks pie 250 tūkstošiem, trešās un ceturtās vietas pie 85 tūkstošiem, piektās un sestās vietas komandām pienāksies 25, bet noslēdzošo divu vietu vienībām 15 tūkstoši ASV dolāru. Balvas ir pievilcīgas un šis ir viens no sezonas nozīmīgākajiem turnīriem, kas uzvarētājiem sola arī atzīstamu laimestu.

Kurš piedalīsies CS: GO BLAST Premier 2022 turnīra finālā?

Pagaidām zināmas četras no astoņām dalībniecēm. Kā ”Spring Finals” uzvarētāja Abū Dabī piedalīsies ”Natus Vincere”. Kā IEM Rio Major 2022 uzvarētāja turnīram kvalificējusies ”Outsiders”. Kā EPL S15 & PGL Major uzvarētāja BLAST Premier piedalīsies ”FaZe Clean”, bet kā ESL Pro League Season 16 uzvarētāja ”Team Vitality”. Vēl četras vietas tiks noteiktas īsi pirms turnīra. Vienu no tām ieņems ”’Fall Final” uzvarētāja, bet trīs citas no ”Global Leaderboard” vidus.

Vienā no komandām, kas jau kvalificējusies, spēlē arī latviešu counter strike spēlētājs. Tas ir Helvijs ”broky” Saukāns, kurš pārstāv ”FaZe Clean” komandu. Visai iespējams, nozīmīgajā turnīrā piedalīsies otrs latviešu e-sportists, Mareks Yekindar Gaļinskis, kurš šīs sezonas laikā no ”Virtus.pro” pārgāja uz ”Liquid”. Ar to kopā viņš izcīnījis otro vietu ”ESL Pro League Season 16” un bijis dalītajā piektajā – sestajā vietā ”IEM Cologne”. Esporta pārstāvis ”Broky” kopā ar ”FaZe Clean” tiks uzskatīti par vieniem no turnīra galvenajiem favorītiem.

Kur es varu skatīties BLAST Premier 2022 finālu programmā CS: GO?

Latvijā BLAST Premier turnīru būs iespējams vērot ”Goexanimo Esports Agency” sociālā tīkla Youtube kontā. Bez Latvijas iespēju vērot pārraidi ieguvušas arī tādas valstis kā Lielbritānija, Krievija, Brazīlija, Portugāle, Spānija, Francija, Polija, Čehija, Somija, Serbija, Ukraina, Ungārija, Bulgārija, Rumānija, Slovēnija, Turcija, ASV, Argentīna, Ķīna, Taizeme un Filipīnas. Esošās translācijas norāda uz to, ka esports turpina attīstīties.

BLAST Premier 2022 pasaules fināls CS: GO — derības

Pirms turnīra sākuma iepazīsties ar piedāvātajām ”outright” iespējām. Visai ticams, ka pirms turnīra par galvenajām favorītēm sauks ”FaZe Clean” un ”Natus Vincere” komandas. Kāpēc jāiepazīstas ar ”outright” iespēju? Tā labāk palīdz saprast, kuras no komandām var uzskatīt par favorītēm.

Ja tevi interesē veikt derības uz CS:GO esports sacensībām, tad pastāv vairākas likmju iespējas. Vispirms – vari paredzēt dueļa uzvarētāju. Tālāk tev ir iespējams derēt uz iznākumiem katrā no raundiem jeb kartēm. Bez uzvarētāja var derēt arī uz handikapu, kopējām spēlēm un atsevišķu raundu uzvarētājiem.

Pastāv vēl citas likmju iespējas, kā, piemēram, noteikt kopējo nospēlēto karšu skaitu (vairāk/mazāk). Ja vēlies īpaši riskēt, tad vari noteikt precīzu spēles iznākumu. Jāatgādina, ka šī gan ir riskanta izvēle, bet, ja, piemēram, ”FaZe Clean” vai ”Natus Vincere” spēkojas pret vājākām komandām, tad iespējams to nav nemaz tik grūti paredzēt.

CS: GO sporta derības LV BET

Ja vēlies likt likmi uz counter strike:go notikumiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī spied uz ”Sports” un pēc šīs izvēles meklē ”Counter strike:GO (CS:GO)”. Uzpiežot uz šo sporta veidu, atradīsi piedāvājumā esošos turnīrus un spēles. Ja tās tevi būs ieinteresējušas, tad izvērtē iespēju izdarīt likmi.

Likt likmes uz CS:GO notikumiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu vairāk orientēties spēlēs un to piedāvājumā, LV BET ir izveidojies Sporta blogu, kas saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *