Eastbourne WTA 250 | LV BET Blog

OSTAPENKO STARTS SEV VEIKSMĪGAJĀ ĪSTBORNAS WTA 250 TURNĪRĀ

No 22. jūnija, īsi pirms trešā ”Grand Slam” turnīra Vimbldonas sākuma, Īstbornā gaidāms sieviešu tenisa turnīrs ”Rothesay International”. Sagaidāms, ka turnīrā piedalīsies Latvijas pirmā tenisa rakete Aļona Ostapenko, kura 2021. gadā kļuva par šī turnīra čempioni, bet 2022. gadā zaudēja finālā. Vēlies veikt labākās derības uz tenisa spēlēm? Ienāc LV BET sporta totalizatorā, iepazīsties ar pieejamajām likmju iespējām un veic derības!

SVARĪGĀKĀ INFORMĀCIJA PAR ROTHESAY INTERNATIONAL WTA 250 TURNĪRU

Eastbourne WTA 250 | LV BET Blog”Rothesay International” tenisa turnīrs sieviešu konkurencē Īstbornā tiek rīkots jau kopš 1974. gada. 2024. gadā tam gaidāma 49. norises reize, bet 2025. gadā tas gaidāms jau jubilejas 50. reizi. Visbiežāk par turnīra uzvarētāju kļuvusi kāda ASV tenisiste – veselas 24 reizes. Titulētākā šī turnīra sportiste ir Martina Navratilova, kura par Īstbornas tenisa turnīra uzvarētāju kļuvusi veselas 11 reizes.

2023.gada turnīrā otro reizi par WTA 250 sērijas turnīra uzvarētāju Īstbornā kļuva amerikāniete Medisona Kīza, kas finālā ar 6-2, 7-6 pārspēja neitrālo sportisti Darju Kasatkinu. Pirms tam divos finālos pēc kārtas spēlēja Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko – 2021. gadā viņa finālā ar 6-3, 6-3 pārspēja igaunieti Aneti Kontaveitu, bet gadu vēlāk finālā ar 3-6, 2-6 piekāpās čehietei Petrai Kvitovai. Pirms gada Ostapenko aizspēlējās līdz ceturtdaļfinālam, kurā otrajā setā neturpināja cīņu pret itālieti Kamilu Giorgi.

2024.gada turnīrs gaidāms no 22. līdz 29. jūnijam. Turnīru izspēlē ”Devonshire Park Lawn” tenisa klubā Īstbornā. Centrālajā kortā ir sēdvietas līdz astoņiem tūkstošiem līdzjutēju. Kopš 2017. gada Īstbornā spēlē ne tikai sieviešu vienspēlēs un dubultspēlēs, bet arī vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs. 2023. gadā par čempionu kļuva argentīnietis Fransisko Serundulo, finālā tiekot galā ar amerikāni Tomiju Polu. Īstbornas tenisa turnīrs tiek aizvadīts uz zāles laukumiem un tā ir gatavošanās trešajam ”Grand Slam” – Vimbldonai, kas īsi pēc Īstbornas turnīra beigām sākas Londonā. Par uzvaru turnīrā spēlētājs un spēlētāja iegūst 250 reitinga punktus, bet 2023. gadā kopējais naudas balvu fonds sastādīja virs 723 tūkstošiem eiro.

KAS SPĒLĒS WTA 250 ROTHESAY ​​EASTBOURNE INTERNATIONAL 2024 TURNĪRĀ?

Jūnija sākumā bija zināmas 19 no 28 dalībniecēm sieviešu vienspēļu turnīrā. Ceturto gadu pēc kārtas uz Īstbornu dosies Aļona Ostapenko, kura 2021. gadā kļuva par čempioni, bet pirms turnīra šajā pilsētā aizvada citu WTA 250 turnīru Birmingemā. WTA rangā Ostapenko 17. jūnijā ieņēma 13. vietu, bet ”Rothesay International” viņa būs izlikta ar augsto ceturto numuru.

Turnīrā plāno spēlēt vēl septiņas pirmā divdesmitnieka spēlētājas kā Medisona Kīza, Jeļena Ribakina, Džesika Pegula, Daniele Kolinsa, Darja Kasatkina, Jasmīna Paolīni un Karolīna Mučova. Tāpat turnīrā varētu piedalīties tādas tenisistes kā Anastasija Pavļučenkova, Barbora Krejčīkova, Elīze Mertensa, Keitija Boltēra, Sorana Cirstea, Ajla Tomļjanoviča, Leila Fernandesa, Sloana Stīvensa un Juana Jū. Īpašos ielūgumus jeb ”wild card” saņēmušas divas ļoti zināmas tenisistes – Naomi Osaka un mājiniece Emma Radukanu. Gadījumā, ja Radukanu arī spēlēs, viņai būs liels līdzjutēju atbalsts. Osaka Īstbornas turnīrā spēlēs pirmo reizi kopš 2017. gada.

Runājot par favorītēm, tad sieviešu tenisā konkurence ir visai iespaidīga. Turnīrā var uzvarēt jebkura no 20 pieminētajām tenisistēm, ieskaitot Aļonu Ostapenko, kura labi sāka sezonu, bet māla sezonā gan viņas rezultāti nebija tie spožākie. Vimbldonā viņa reiz ir aizspēlējusies līdz finālam, kā arī uzvarējusi dažos Lielbritānijā notiekošajos turnīros uz zāles seguma, kas var dot cerības uz viņas veiksmīgu startu un labu spēli Īstbornas turnīrā. Daudz kas būs atkarīgs arī no izlozes un zara, kurā nonāks Latvijas pirmā rakete tenisā.

DERĪBU PADOMI UN LIKMES ĪSTBORNAS TURNĪRAM

LV BET sporta totalizators piedāvās veikt derības uz visām Īstbornas ”Rothesay International” WTA 250 turnīrā notiekošajām spēlēm. LV BET klientu populārākā izvēle ir derēt uz spēles uzvarētāju, taču tāpat bieži vien tiek izdarītas likmes uz geimu handikapu, setu handikapu un kopā spēlētājiem geimiem spēlē. Tās gan nav vienīgās iespējamās izvēles, jo pastāv iespēja derēt uz katra spēlētāja nospēlētajiem geimiem setā vai spēlē, uzvarētāju setā, katrā seta statistiku un citiem statistikas rādītājiem (netveramajām servēm, taibreikiem, breikiem, un citiem).

Pirms veic derības uz Lielbritānijā notiekošā turnīra spēlēm, ieskaties piedāvātajos koeficientos, kā arī ieskaties, kā tenisistēm un tenisistiem veicies vienam pret otru savstarpējās spēlēs un kāda ir konkrētās spēlētājas vai spēlētāja bilance pēdējos mačos. Tenisā ir saspringts kalendārs visa gada garumā un ne vienmēr uzvarēs mača favorīts vai favorīte. Īpašu interesi var sagādāt latvietes Aļonas Ostapenko spēles, uz kurām var būt pieejami labākie koeficienti tirgū.

TENISS LV BET TOTALIZATORĀ

Ja vēlies izdarīt likmes uz spēlēm ”Rothesay International” WTA 250 sērijas turnīrā, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”teniss”, kur atradīsi visas piedāvājumā esošās spēles. No saraksta izvēlies, kura no tām tevi uzrunā visvairāk.

Likt likmes uz tenisu ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, apmeklē LV BET Sporta blogu, kurš saviem spēlētājiem piedāvā jaunāko informāciju par sporta notikumiem, ieskaitot labākajām tenisa spēlēm. Ja vēlies veikt likmes, tad visātrāk un ērtāk likmes var izdarīt LV BET mobilajā aplikācijā.