Speedway Grand Prix of Poland in Gorzów 2024 | LV BET Blog

POLIJAS GRAND PRIX SPĪDVEJĀ

Šī gada 29. jūnijā Gorzovā Polijā gaidāms sezonas sestais posms spīdveja čempionātā. Pēc sešiem posmiem kopvērtējuma līderis ir mājinieks un esošais pasaules čempions Bartošs Zmaržliks ar 86 punktiem. Čempionātā piedalās arī latvietis Anžejs Ļebedevs, kurš piektajā posmā sasniedza labāko rezultātu līdz šim. Vēlies veikt derības uz spīdveja posmiem? Ienāc LV BET sporta totalizatorā, ieskaties piedāvātajās variācijās un veic likmes!

SVARĪGĀKĀ INFORMĀCIJA PAR GRAND PRIX POSMU POLIJĀ

Speedway Grand Prix of Poland in Gorzów 2024 | LV BET BlogPolija ir viena no spīdveja lielvalstīm, tāpēc šajā valstī katru sezonu notiek pat vairāki pasaules spīdveja čempionāta posmi. 2024. gadā tādi būs veseli četri – Varšavā uzvarēja Austrālijas braucējs Džeisons Doils, tagad kārta Gorzovas posmam, bet vēlāk sportisti sacentīsies vēl arī Vroclavā un Torunā.

Gorzova sacensību apritē ir kopš 2011. gada. Pirmajā sacensību reizē par uzvarētāju kļuva amerikānis Gregs Henkuks, bet vēl šeit par labākajiem kļuvuši arī tādi spīdvejisti kā Martins Vačuliks, Jaroslavs Hampels, Bartošs Zmaržliks, Matejs Žagars, Džeisons Doils, Tajs Vofindens un Anderss Tomsens. Visvairāk uzvaru Gorzovā ir polim un 2023. gada čempionam Bartošam Zmaržlikam, kurš triumfējis trīs reizes, tostarp pēdējo – 2023. gadā. Divas reizes par labāko kļuvis Martins Vačuliks. Divas reizes pēc kārtas šajā posmā vēl nav uzvarējis neviens spīdvejists.

Gorzovā spīdveja sacensības tiek uzņemtas Edvarda Jancarža nosauktā stadiona vārdā. Tas uzbūvēts tālajā 1951. gadā un tajā var satilpt veseli 15 tūkstoši skatītāju. Šis ir īstens spīdveja stadions, kurā līdz šim notikušas tikai spīdveja sacensības – gan Polijas čempionāta, gan šī sporta veida Pasaules kauss, gan dažādas citas sacensības kā junioru individuālais pasaules čempionāts, kā arī komandu junioru pasaules čempionāts.

SPEEDWAY GRAND PRIX 2024 DALĪBNIEKI POLIJĀ

Līdz šim FIM Speedway Grand Prix ietvaros piedalījies 21 sportists – Bartošs Zmaržliks, Roberts Lamberts, Džeks Holders, Mikels Mikelsens, Martins Vačuliks, Fredriks Lindgrēns, Dominiks Kubera, Džeisons Doils, Dans Bēlijs, Šimans Vazņaks, Leons Madsens, Anžejs Ļebedevs, Kajs Hukenbeks, Makss Fricks, Tajs Vofindens, Jans Kvehs, Vaclavs Miliks, Mateušs Černaks, Noriks Bladorns, Matejs Žagars un Kims Nīlsons. Pirmo reizi Latvijas vēsturē pasaules spīdveja čempionāta ietvaros startē arī viens latviešu sportists – starp dalībniekiem ir Anžeja Ļebedeva vārds, kurš katrā posmā uzlabo savu rezultātu.

KOPVĒRTĒJUMA VADĪBĀ ČEMPIONS ZMARŽLIKS, ĻEBEDEVS PROGRESĒ AR KATRU POSMU

Pēc čempionāta pieciem posmiem līderis ir esošais čempions polis, Bartošs Zmaržliks, kurš ticis pie 86 punktiem. 69 punkti un otrā vieta šobrīd ir britam Robertam Lambertam, bet trešo vietu ar 68 punktiem ieņem Džeks Holders. 59 punkti un ceturtā vieta ir Mikelam Mikelsenam, bet respektīvi 53 un 52 punkti ir Martinam Vačulikam un Fredrikam Lindgrenam.

Ar katru posmu labāk klājies latvietim Anžejam Ļebedevam. Šobrīd viņš ar 32 punktiem atrodas 12. vietā, no labāko desmitnieka atpaliekot par septiņiem punktiem. Ja pirmajos četros posmos viņš kopā ieguva 13 punktus, tad nākamajos divos viņam veicies krietni labāk – ceturtajā posmā Čehijā viņš tika pie deviņiem punktiem, bet pēdējā posmā Zviedrijā jau pie veseliem desmit.

Pēc posma Polijā gaidāmi vēl pieci posmi. Septītais posms 17. augustā notiks Lielbritānijas pilsētā Kārdifā, pēc kā astotais posms 31. augustā plānots Vroclavā. Devītajā posmā labākajiem pasaules spīdvejistiem gaidāma ierašanās Latvijā. 2024. gada 7. septembrī pasaules čempionāta ietvaros sportisti sacenstīsies Latvijas galvaspilsētā Rīgā, Biķernieku trasē. Tas kļūs par otro gadu pēc kārtas, kad spīdveja posms notiek nevis Daugavpilī, kas ir Latvijas spīdveja galvaspilsēta, bet gan Rīgā. Kopumā posms gaidāms divas dienas – arī 6. septembrī.

PADOMI UN LIKMES POLIJAS GP POSMAM GORZOVĀ

LV BET sporta totalizatorā ir iespējams atrast un veikt likmes uz spīdveja grand prix posmiem un sacensības Vācijā nebūs izņēmums. Piedāvājumā var atrast likmes uz uzvarētāju posmā. Pašlaik par galveno favorītu tiek uzskatīts esošais pasaules čempions Bartošs Zmaržliks, kura koeficients noteikts ar 2.60. Džeisonam Doilam dots otrs augstākais koeficients uz uzvaru – 7.50, bet Džekam Holderam trešais – 9.00. Ar koeficientu 12.00 novērtēts Roberta Lamberta triumfs, bet ar 13.00 novērtēta Daniela Bēleja, Frederika Lindgrēna, Leona Madsena un Martina Vačulika uzvara, savukārt ar koeficientu 19.00 -Dominika Kuberas. Latvietim Anžejam Ļebedevam piešķirts trešais sliktākais koeficients – 67.00, kas nozīmē, ka viņa uzvarai posmā bukmeikeri īpaši netic.

SPĪDVEJA LV BET TOTALIZATORĀ

Ja vēlies izdarīt likmes uz pasaules čempionātu spīdvejā, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Spīdvejs”, kur atradīsi visas piedāvājumā esošos notikumus. No saraksta izvēlies, kurš no tiem tevi uzrunā visvairāk.

Likt likmes uz spīdveju ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo notikumu, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, apmeklē LV BET Sporta blogu, kurš saviem spēlētājiem piedāvā jaunāko informāciju par sporta notikumiem, ieskaitot labākajiem spīdveja notikumiem. Ja vēlies veikt likmes, tad visātrāk un ērtāk likmes var izdarīt LV BET mobilajā aplikācijā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *