MMA UFC cīņas vakars: Cannonier pret Strickland

MMA UFC cīņas vakars: Cannonier pret Strickland

Šī gada 17. decembrī par vidējā svara kategorijā UFC 276 vakara ietvaros cīnīsies Jared Cannonier pret Sean Strickland. Sagaidāms, ka šī būs vakara svarīgākā cīņa. Vai vēlies vairāk uzzināt par notiekošajām boksa cīņām? Iepazīsties ar iespējamajām likmju variācijām LV BET Sporta blogā un dodies izdarīt likmi!

Kas jāzina par UFC Fight night cīņu šoviem?

Kopš 1993. gada UFC rīko dažādus MMA cīņu šovus. Kas ir MMA? Tā ir jauktā cīņu māksla, bet par UFC dibinātajiem var uzskatīt Artu Deiviju, Džonu Miliusu un Orionu Greisiju. Visi trīs to darīja ar mērķi veicināt ASV Greisiju atzara brazīliešu džiudžitsu, kur varētu sacensties pret dažādu sporta disciplīnu pārstāvjiem, kā, piemēram, boksa vai džudo. Mērķis bija cīnīties pret tādiem sportistiem, kuri nebija specializējušies cīņai uz zemes ar sāpju vai žņaugšanas paņēmieniem.

Jauktajā cīņu mākslā ir vairākas svara kategorijas – strawweight līdz middleweight, bet pati smagākā ir tā saucamā heavyweight jeb smagsvaru divīzija. Katrā organizācijas veidotajā vakarā tiek aizvadītas vairākas cīņas, kurās piedalās iepriekš izraudzīti MMA cīkstoņi. Vairākas no cīņām sauc par ”preliminary card”, bet pašu nozīmīgāko par ”main card”. Tajā pārsvarā cīnās tie sportisti, kuru cīņa iepriekš ir īpaši izreklamēta un pārsvarā kāds no viņiem aizstāv savu čempiona jostu, bet otrs to vēlas konkurentam atņemt.

Kad un kur notiks UFC Fight Night?

UFC 276 sagaidāms, ka notiks Lasvegasā šī gada 17. decembrī. Sākotnēji cīņa bija plānota 15. oktobrī, taču to pārcēla par diviem mēnešiem saistībā ar Strickland gūto savainojumu. Sportists savainoja pirkstu, kā rezultātā traumētajā vietā tika veikta neliela operācija. Tās dēļ cīkstonis nevarēja trenēties nākamās trīs nedēļas un piespieda organizatorus mainīt cīņas laiku.

Fight of the evening: Cannonier vs. Strickland

Kas ir Cannonier?

Jared Cannonier ir 38 gadus vecs cīkstonis, kurš līdzšinējās karjeras laikā aizvadījis 21 cīņu. 15 no tām Cannonier izcīnījis uzvaras, no kurām desmit ar nokautu, divas pēc pretinieka izstāšanās, bet trīs pēc tiesnešu labvēlīga lēmuma. Sešās cīņās sportists piedzīvojis neveiksmes, no kurām divas ar nokautu, bet četras pēc tiesnešu lēmuma.

Pēdējo zaudējumu sportists piedzīvoja noslēdzošajā cīņā, kad šī gada 2. jūlijā pēc tiesnešu vienbalsīga lēmuma viņš zaudēja cīņā par middleweight titulu Israel Adesanya. Kopumā no pēdējām četrām cīņām viņam ir divas uzvaras un tikpat zaudējumu.

Sportists ir bijušais middleweight čempions. Tāpat viņš vienu reizi atzīts par vakara labāko cīkstoni, bet četras reizes viņa sniegums atzīts par labāko.

Kas ir Strickland?

31 gadus vecais Strickland līdzšinējā karjerā aizvadījis 29 cīņas, no kurām uzvarējis 25. No šīm uzvarām vien desmit izcīnītas ar nokautu palīdzību, kamēr četras pēc pretinieku cīņas pārtraukšanas, bet vēl 11 pēc tiesnešu labvēlīga lēmuma. Līdz šim karjerā viņš zaudējis tikai četras reizes – divas pēc nokauta un tikpat reizes pēc tiesnešu lēmuma.

Līdzīgi kā viņa 17. decembra pretinieks, arī Strickland savā pēdējā cīņa piedzīvoja zaudējumu. Šī gada 2. jūlijā viņš tika nokautēts cīņā pret Alex Pereira. Pirms šīs neveiksmes viņš bija uzvarējis sešās cīņās pēc kārtas.

Arī 31 gadus vecais amerikānis līdz šim vēl nav uzvarējis nozīmīgākajās MMA sacensībās. Vienu reizi viņa sniegums atzīts par labāko, bet tas arī viss.

UFC Fight Night fights plānotās cīņas

Šobrīd izziņotas sešas vēl cīņas. ”Preliminary card” Julian Marquez cīnīsies pret Deron Vinn, Sergey Morozov pret Journey Newson, Amir Albazi pret Alex Perex un Michal Oleksiejczuk pret Albert Duraev. ”Main card” bez jau pieminētās cīņas ”ligh heavyweight” divīzijā cīnīsies Jamal Pogues pret Tafon Nchukwi.

UFC Fight Night favorīts

Abu izredzes uzvarēt cīņā var vērtēt līdzīgi. Abi sportisti piedzīvojuši zaudējumus pēdējās cīņās, līdz ar to tie vēlēsies pārtraukt neveiksmju sēriju. Pēc statistikas labākas izredzes uzvarēt ir Strickland, kurš no pēdējām septiņām cīņām bijis labāks sešās, kamēr Cannonier pēdējā laikā bijis nevienmērīgs un divas reizes no četrām pēdējām cīņām paspējis zaudēt.

Kā likt likmes UFC Fight Night and Cannonier pret Strickland LV BET?

Ja vēlies likt likmi uz MMA notikumiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī spied uz ”Sports” un pēc šīs izvēles meklē ”MMA”. Uzpiežot uz šo sporta veidu, atradīsi piedāvājumā esošās cīņas. Ja tās tevi būs ieinteresējušas, tad izvērtē iespēju izdarīt likmi.

Likt likmes uz UFC notikumiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu vairāk orientēties spēlēs un to piedāvājumā, LV BET ir izveidojies Sporta blogu, kas saviem spēlētājiem sniedz jaunāko informāciju par visiem ar sportu saistītajiem notikumiem.

UFC Fight Night likmju ieteikumi uz Cannonier pret Strickland LV BET

Veikt derības uz MMA un UFC cīņām iespējams arī LV BET. Tāda opcija pastāv arī uz Cannonier pret Strickland cīņu. Pie tam, ir dažādas likmju variācijas, ne tikai derēt uz iemīļotāko opciju – cīņas uzvarētāju. Tāpat iespējams derēt, cik raundus cīkstoņi cīnīsies, un kā noslēgsies cīņa (neizšķirts, kāds no cīkstoņiem uzvarēs pēc tiesnešu vērtējuma, kāds uzvarēs ar nokautu).

Pirms izdari likmi, iepazīsties ar abu cīkstoņu iepriekšējo cīņu statistiku – uzvaru un zaudējumu attiecību. Ņem vērā, ka Strickland īsi pirms cīņas savainoja roku, kas var iespaidot viņa sniegumu. Tikmēr Cannonier gadījumā vērts atzīmēt, ka pēdējās cīņās viņš nav demonstrējis pārliecinošāko sniegumu, lai arī bijušais middleweight čempions.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *