RFS vs Riga FC | LV BET Blog

DUBLIS DIVI RĪGAS DERBIJAM: VIRSLĪGAS LĪDERĒM CĪŅA RFS LAUKUMĀ

Latvijas futbola Virslīgas 18. kārta kalpos kā otrais turnīra spēcīgāko klubu duelis – Rīgas derbijā čempionāta līdere RFS uzņems savu sīvāko sāncensi ”Riga FC”. Pirmajā klubu spēlē uzvaru ar 2:1 svinēja RFS, kas šobrīd ir piecus punktus priekšā turnīra tabulā. Vēlies veikt derības uz Virslīgas spēlēm? Ienāc LV BET sporta totalizatorā, ieskaties piedāvātajās derību iespējas un veic likmes.

DEVĪTAJĀ KĀRTĀ RFS UZVARU NOKĀRTOJA OTRAJĀ PUSLAIKĀ

RFS vs Riga FC | LV BET BlogJa 2023.gada sezonā pārsvarā abu komandu spēles noslēdzās neizšķirti, tad 2024. gada Virslīgas čempionāta pirmais abu klubu duelis rezultējās ar kādas vienības uzvaru. Darko Lemajičam iesitot spēles 80. minūtē, ar 2:1 uzvaru svinēja esošā turnīra čempione RFS. Tā kļuva par pirmo turnīra cīņu, kuru ”Riga FC” aizvada ”Skonto” stadionā. Kopumā maču apmeklēja 5314 līdzjutēji, liekot noprast, ka tieši Rīgas derbijs futbolā ir šobrīd labāk apmeklētākais un saistošākais duelis Latvijas komandu sportā.

Ja Darko Lemajičs, kurš pirmo 17 spēļu laikā guvis astoņus vārtus, nodrošināja uzvaru, tad 13. minūtē rezultātu atklāja cits RFS ilggadējais leģionārs Petrs Marešs. Otrajā puslaikā Gotjē Mankendā panāca izlīdzinājumu, taču ar vienu vai trīs punktiem savus skatītājus ”Riga” iepriecināt nespēja.

PĒC 17 KĀRTĀM RFS PIECU PUNKTU PĀRSVARS

Pēc 17 aizvadītajām kārtām līdere ir tieši čempione RFS, kas ar 14 uzvarām, vienu neizšķirtu un diviem zaudējumiem spējusi izcīnīt 43 punktus. Abi zaudējumi piedzīvoti pret ”Valmieru”. Tuvākā sekotāja ir ”Riga FC”, kam ir par pieciem punktiem mazāk – 38 punkti. Vienu brīdi Simo Valakari vadītā komanda buksēja, kas nozīmēja zaudētus punktus tabulā. Ar 33 punktiem, tiesa trīs tika atņemti par finanšu grūtībām, trešo vietu ieņem ”Valmiera”, kamēr ceturtie pārsteidzoši ir ”Daugavpils” – 27 punkti. Intriga ir arī tabulas lejasdaļā, kur četri punkti šķir septīto no desmitās vietas – 16 punkti ir ”Mettai”, 14 ”Liepājai”, 13 ”Grobiņai”, bet 12 – ”Jelgavai”.

Pirmo 17 spēļu laikā divas komandas izšķīrušās par treneru maiņām. Pārsteidzošāko no lēmumiem pieņēma ”Valmiera”, kas pēc abpusējas vienošanās neturpināja sadarbību ar Jurģi Kalnu. Visdrīzāk Kalns savu trenera karjeru turpinās ārpus Latvijas robežām. Savukārt pēc neizteiksmīgā sākuma no portugāļu speciālista Filipa Almeidas. Pirmo 17 spēļu laikā ”Auda”, kas pagājušo sezonu noslēdza ar bronzas medaļām, izcīnījusi 22 punktus.

RFS PĒDĒJO ZAUDĒJUMU PIEDZĪVOJUSI MAIJA SĀKUMĀ

Pēdējās piecās spēlēs RFS dominējusi – visās spēlēs izcīnījusi uzvaras. Turklāt pēdējais zaudējums piedzīvots 11. kārtas ietvaros, tas ir, pirms septiņām spēlēm, kad ar 0:2 tā zaudēja ”Valmierai”. Vēlāk sekojusi veselu sešu uzvaru sērija – 4:1 pret ”Liepāju”, 2:1 pret ”Jelgavu”, 5:0 pret ”Daugavpili”, 1:0 pret ”Tukumu 2000”, 6:0 pret ”Mettu” un 5:0 pret ”Grobiņu”.

RIGA FC PĒDĒJĀS ASTOŅĀS SPĒLĒS NAV ZAUDĒJUSI

Simo Valakari trenētā komanda nav zaudējusi jau astoņos mačos pēc kārtas un pēdējā neveiksme piedzīvota tieši Rīgas derbijā. Pēcāk uzvarētas ”Grobiņa” (2:0), ”Auda” (2:1), ”Jelgava” (5:1), ”Daugavpils” (2:0), ”Tukums 2000” (3:0) un ”Metta” (5:0). Divās citās spēlēs klubs nospēlējis neizšķirti – vispirms pret ”Valmieru” (1:1), bet vēlāk arī pret ”Liepāju” (arī 1:1). Pēdējās spēlēs ”Riga” gan bijusi pārliecinoša, pretiniekus uzvarot komfortabli.

REZULTATĪVO SPĒLĒTĀJU DUELIS: REGŽA PRET LEMAJIČU

Abu komandu sastāvos netrūkst meistarīgi futbolisti, taču ir grūti minēt, ar kādiem sastāviem tās sagaidīs spēli. Vismaz Baltijas kausa ietvarā Latvijas izlases sastāvā nespēlēja pussargs Jānis Ikaunieks, taču RFS vienībā viņu var aizstāt citi tikpat meistarīgi futbolisti.

Lielāku vērību var pievērst katras komandas labākajiem bombardieriem. Līdz šim ar 12 vārtiem Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs ir ”Riga FC” uzbrucējs Marko Regža, savukārt trešais rezultatīvākais ir RFS uzbrucējs Darko Lemajičs, kurš pagājušās sezonas laikā atgriezās klubā pēc laika Beļģijā. Tieši Lemajičs pirmajā spēlē nokārtoja RFS uzvaru, kamēr Regža palika tukšā.

18. VIRSLĪGAS KĀRTA: CITI PĀRI

Divu nedēļu pauze, kurā bija izlašu spēles ar Latvijas futbola valsvienības cīņu Baltijas kausā, Virslīgā noslēgsies 14. jūnijā, kad ”’Valmiera” ar Ģirtu Kalniņu kā tās jauno galveno treneri uzņems ”Tukumu 2000”. Dienu vēlāk, 15. jūnijā, ”Liepāja” savā laukumā spēkosies pret ”Daugavpili”, bet atlikušās trīs spēles notiks 16. jūnijā. Centrālā, kā jau minēts, būs starp RFS un ”Riga FC”, bet citos mačos ”Grobiņa” cīnīsies pret ”Jelgavu”, bet ”Metta” pret ”Audu”.

DERĪBU PADOMI UN LIKMES UZ FC RFS – RIGA FC SPĒLI

LV BET sporta totalizators piedāvās labākos koeficientus uz Virslīgas spēli starp RFS un ”Riga FC’. Visu 2024. gada sezonu LV BET scores ir viens no ”Riga FC” atbalstītājiem, līdz ar to mūsu totalizatorā arī pieejamas labākas un plašākās likmes uz šīs komandas spēlēm. Visai iespējams, ka uz šo spēli var būt pieejama kāda akcija, bet ar to piedāvājumiem ieskaties mūsu mājaslapā īsi pirms spēles sākuma.

Tas nozīmē, ka kopumā varēsi veikt likmes ne tikai uz spēles uzvarētāju, bet arī dubultlikmi, handikapu, gūtajiem vārtiem, puslaiku uzvarētāju, statistikas datiem, kā arī precīzu rezultātu un pat vārtu guvējiem. Ar visām pieejamajām likmēm iepazīsties LV BET sporta totalizatorā. Pirms spēles ieskaties, kā komandas spēkojušās pēdējos mačos Virslīgā, kā arī kāda bija spēles gaita pirmajā savstarpējā mačā.

VIRSLĪGA LV BET SPORTA TOTALIZATORĀ

Ja vēlies izdarīt likmes uz labākajām futbola spēlēm, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Futbols”, kur atradīsi visas piedāvājumā esošās spēles. No saraksta izvēlies, kura no tām tevi uzrunā visvairāk.

Likt likmes uz Virslīgas spēlēm ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, apmeklē LV BET Sporta blogu, kurš saviem spēlētājiem piedāvā jaunāko informāciju par sporta notikumiem, ieskaitot labākajām futbola spēlēm. Ja vēlies veikt likmes, tad visātrāk un ērtāk likmes var izdarīt LV BET mobilajā aplikācijā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *