F1 Spain Grand Prix | LV BET Blog

FORMULA 1 SPĀNIJAS GRAND PRIX 2024

Svētdien, 23. jūnijā, kad Latvijā tiks svinēti Līgo svētki, Formula 1 čempionātā gaidāms sezonas desmitais posms – Spānijas Grand Prix. Līdz šim čempionāta vadībā bijis divkārtējais čempions Makss Verstapens, kuram gan pēdējos posmos konkurenci sagādājuši ”Ferrari” un ”McLaren” piloti. Vēlies veikt derības uz F1 čempionātu? Ienāc LV BET sporta totalizatorā, ieskaties pieejamajās likmēs un veic derības.

SVARĪGĀKĀ INFORMĀCIJA PAR SPĀNIJAS GRAND PRIX BARSELONĀ

F1 Spain Grand Prix | LV BET BlogMotosacīkstes Barselonas trasē norit jau kopš 1913. gada, tādējādi esot vienām no senākajām, kas šobrīd tiek rīkotas. Visvairāk reižu par Spānijas ”Grand Prix’‘ uzvarētāju kļuvis Mihaels Šūmahers un Lūiss Hamiltons – abi Spānijā triumfējuši sešas reizes. Šūmahers par labāko šajā trasē kļuva 1995., 1996., 2001., 2002., 2003. un 2004. gadā, bet Hamiltons – 2014., 2017., 2018., 2019., 2020. un 2021. gadā. Kā komandai visvairāk triumfu Spānijā ir ”Ferrari” – tās pilots šeit uzvarējis 12 reizes. Deviņas reizes labākais bijis ”Mercedes” braucējs.

2023.gadā par Spānijas posma uzvarētāju kļuva divkārtējais pasaules čempions no ”Red Bull” – Makss Verstapens. Viņš gan ieguva ”pole position”, gan vēlāk pārliecinoši uzvarēja, otrās vietas ieguvēju Hamiltonu apsteidzot par 24 sekundēm. Trešo vietu pirms gada ieguva cits ”Mercedes” pilots Džordžs Rasels. Arī ātrāko apli pirms gada sasniedza Verstapens.

Barselonas trasē sportistiem jāveic 66 apļi, bet katra apļa garums ir 4.657 kilometri. Tas nozīmē, ka kopsummā sportisti veic virs 307 kilometru garu distanci. 2023. gadā Verstapena uzrādītais ātrākā apļa laiks – viena minūte, 16.330 sekundes ir ātrāk veiktais aplis Spānijas ”Grand Prix” vēsturē.

SPĀNIJAS GRAND PRIX 2024 DALĪBNIEKI

Formula 1 2024. gada čempionātā piedalās desmit komandas – ”Red Bull”, ”Mercedes”, ”Ferrari”, ”Alpine”, ”Haas”, ”Williams”, ”Aston Martin”, ”Kick Sauber”, ”RB Visa” un ”McLaren”. Pilotu ziņā šogad piedalās tādi sportisti kā Serhio Peress, Makss Verstapens, Šarls Leklērs, Karloss Sainss, Lūiss Hamiltons, Džordžs Rasels, Lendo Noriss, Oskars Pjastri, Alekss Albons, Niko Hulkenbergs, Logans Sāržents, Fernando Alonso, Lenss Strols, Valteri Botass, Daniels Rikjardo, Juki Cunoda, Kevins Magnusens, Pjērs Gaslī, Estebans Okons un Žo Ganju.

PĒC DEVIŅIEM POSMIEM GANDRĪZ 60 PUNKTU VADĪBA VERSTAPENAM

Pirmie deviņi posmi likuši izdarīt secinājumus, ka joprojām galvenais favorīts uz titulu ir Makss Verstapens no ”Red Bull”, taču viņa dominance vairs nav tik nozīmīga kā 2023. gada čempionātā. Pēc deviņiem posmiem viņš ir kopvērtējuma vadībā ar 194 punktiem. Otro vietu ar 58 punktiem mazāk jeb 136 punktiem ieņem ”Ferrari” braucējs Šarls Leklērs, bet trešajā vietā pašreiz ir Lendo Noriss no ”McLaren” (131 punkts). Vēl labāko sešiniekā atrodas Karloss Sainss (108 punkti), Serhio Peress (107 punkti) un Oskars Pjastri (81 punkts). No pirmajiem deviņiem posmiem Verstapens uzvarējis sešos – Austrālijā labākais bija Sainss, Maiami – Noriss, bet Monako – Leklērs.

KONSTRUKTORU KAUSĀ NEDAUDZ SĪVĀKA SITUĀCIJA

Nedaudz lielāka konkurence redzama Konstruktoru kausā. ”Red Bull” ar 301 punktu šobrīd ieņem pirmo vietu, bet otrajā ar 252 punktiem ir ”Ferrari”. 212 punkti ir ”McLaren” un jāsecina, ka labāko trijnieks šobrīd ir krietni atrāvies no pārējām septiņām komandām. Tuvākā sekotāja ir ”Mercedes” ar 124 punktiem, pēc kā seko ”Aston Martin” ar 58. Vienīgā komanda, kas cīnās bez punktiem ir, ”Kick Sauber”

GALVENIE FAVORĪTI NEMAINĪGI RED BULL

Lai arī uzvarējis vienā no pēdējiem trīs posmiem, joprojām uzskatāms, ka Makss Verstapens būs galvenais favorīts cīņā par uzvaru Spānijā. Viņam sīvāko konkurenci varētu sagādāt abi ”Ferrari” piloti un Lendo Noriss no ”McLaren”. Savukārt viņa komandas biedram Serhio Peresam konkurences izpaušanā nepieciešama beidzot laba kvalifikācija.

DERĪBU PADOMI UN DERĪBAS UZ SPĀNIJAS GP

Makss Verstapens bukmeikeru vērtējumā joprojām ir galvenais favorīts uz kļūšanu par 2024. gada pasaules čempionu – koeficients 1.06. Šarlam Leklēram dotas otras augstākās iespējas – 15.00, bet Lendo Norisam trešās – koeficients 17.00. Arī Konstruktoru kausā ”Red Bull” ir izteikta favorīte – koeficients 1.14, kam seko ”Ferrari” ar 8.00 un ”McLaren” ar 10.00. Citu komandu izredzes vērtētas kā mazticamas.

LV BET sporta totalizators piedāvās veikt derības uz visiem Formula 1 čempionāta posmiem un Spānija notiekošais nebūs izņēmums. Varēsi veikt derības uz posma uzvarētāju, sportistiem, kuri finišēs top2, top3, top6, un izcīnīs punktus finišā. Tāpat būs iespēja noteikt kvalifikācijas uzvarētāju, posma uzvarētāja tautību, ātrāka apļa īpašnieku un komandu, kuras pilots uzvarēs Spānijas posmā.

FORMULA 1 LIKMES LV BET TOTALIZATORĀ

Ja vēlies izdarīt likmes uz Formula 1 notikumiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Formula 1”, kur atradīsi visas piedāvājumā esošās likmes. No saraksta izvēlies, kura no tām tevi uzrunā visvairāk.

Likt likmes uz F1 čempionāta posmiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, apmeklē LV BET Sporta blogu, kurš saviem spēlētājiem piedāvā jaunāko informāciju par sporta notikumiem, ieskaitot labākajām motosporta notikumiem. Ja vēlies veikt likmes, tad visātrāk un ērtāk likmes var izdarīt LV BET mobilajā aplikācijā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *