F1 Austrian Grand Prix 2024 | LV BET Blog

FORMULA 1: AUSTRIJAS GRAND PRIX 2024

Jūnija beigās Formula 1 2024. gada čempionāta ietvaros notiks sezonas desmitais posms, kas plānots Austrijā. Čempionāta kopvērtējumā līderis ir Makss Verstapens, kurš šajā posmā var palielināt pārsvaru. Viņam uz papēžiem min ”Ferrari” un ”McLaren” piloti. Vēlies veikt derības uz F1 posmiem? Ienāc LV BET sporta totalizatorā, ieskaties piedāvātajās likmēs un veic derības.

SVARĪGĀKĀ INFORMĀCIJA PAR AUSTRIJAS GRAND PRIX

F1 Austrian Grand Prix 2024 | LV BET BlogAustrijas ”Grand Prix’‘ tiek organizēts jau kopš 1963. gada. 2024. gadā to rīkos 43. reizi. Visvairāk reižu par šī posma uzvarētāju kļuvis ”Red Bull” pilots Makss Verstapens, kuram četras uzvaras – 2018., 2019., 2021. un 2023. gadā. Visvairāk reižu kā komanda Austrijas posmā uzvarējusi ”Ferrari” – septiņas, bet seši panākumi ir ”McLaren”, kam ar pieciem seko ”Mercedes”. Mājinieces ”Red Bull”, kā sponsora mītnes zeme ir Austrija, šeit uzvarējusi četras reizes, visās to paveicot Verstapenam.

2023.gada sezonā Verstapens bija pārliecinoši labākais F1 pilots. Viņš Austrijā izcīnīja gan ”pole position”, gan vēlāk bija pārāks arī trasē, par piecām sekundēm apsteidzot Šarlu Leklēru un par 17 sekundēm – Serhio Peresu. Kopumā Austrijas ”Grand Prix” visiem 20 braucējiem jāveic 71 aplis, bet viena apļa garums ir 4.318 kilometri. Tas nozīmē, ka divu stundu garajā sacīkstē nepieciešams veikt nedaudz virs 306 kilometriem garu distanci.

Sacīkstes notiek ”Red Bull” trasē. Tajā ir desmit līkumi, bet ātrāko apļa laiku līdz šim sasniedzis Karloss Sainss, kurš 2020. gadā apli veica minūtē un 5.619 sekundēs. 2024. gadā Austrijas posms būs viens no tiem, kurā bez sacīkstes gaidāms arī sprints. Tajā sportistiem ir iespēja iegūt papildus punktus kopvērtējumā – sprinta uzvarētājs kopvērtējumā iegūst papildus astoņus punktus, otrā vieta septiņus, trešā sešus, ceturtā piecus, piektā četrus, sestā trīs, septītā divus, bet astotā – vienu punktu.

28.jūnijā gaidāms pirmais treniņbrauciens, vēlāk dienai noslēdzoties ar sprinta kvalifikāciju. 29. jūnijā vispirms notiks sprinta sacīkste, bet pēc tam kvalifikācija posmam, kamēr 30. jūnijā notiks posms par uzvaru tajā. Uzvarētājs punktu bagāžu kopvērtējumā papildinās ar 25 punktiem, kam sekos 18 punkti par otro vietu, 15 punkti par trešo, 12 punkti par ceturto, desmit punkti par piekto, astoņi punkti par sesto, seši punkti par septīto, četri punkti par astoto, divi punkti par devīto un viens punkts par desmito vietu.

AUSTRIJAS GRAND PRIX 2024 DALĪBNIEKI

Formula 1 2024. gada čempionātā piedalās desmit komandas – ”Red Bull”, ”Mercedes”, ”Ferrari”, ”Alpine”, ”Haas”, ”Williams”, ”Aston Martin”, ”Kick Sauber”, ”RB Visa” un ”McLaren”. Pilotu ziņā šogad piedalās tādi sportisti kā Serhio Peress, Makss Verstapens, Šarls Leklērs, Karloss Sainss, Lūiss Hamiltons, Džordžs Rasels, Lendo Noriss, Oskars Pjastri, Alekss Albons, Niko Hulkenbergs, Logans Sāržents, Fernando Alonso, Lenss Strols, Valteri Botass, Daniels Rikjardo, Juki Cunoda, Kevins Magnusens, Pjērs Gaslī, Estebans Okons un Žo Ganju.

KOPVĒRTĒJUMĀ LĪDERI VERSTAPENS UN RED BULL

Pēc astoņiem aizvadītajiem posmiem kopvērtējuma līderis bija pēdējo divu sezonu čempions Makss Verstapens, kurš bija izcīnījis 194 punktus. Ar 138 punktiem otrais bija ”Ferrari” braucējs Šarls Leklērs, bet trešo vietu ieņēma Lendo Noriss no ”McLaren” ar 131 punktu. Pirms Austrijas posma gaidāmas sacensības Spānijā, kas var ieviest atsevišķas korekcijas tajā, kāds pārsvars ir Verstapenam pār pārējiem. Tas var gan palielināties, gan arī sarukt – no pēdējiem trīs posmiem viņš uzvarējis tikai vienā.

Konstruktoru kausā ”Red Bull” pārsvars nav tik ievērojams. Tā ir līdere ar 301 punktu, taču 49 punkti mazāk ir ”Ferrari” (252). Ar 212 punktiem trešā ir ”McLaren”. Pagaidām ”Red Bull” galvenā problēma bijusi Serhio Peresa nevienmērīgais sniegums. Tas gan nav liedzis pagarināt līgumu ar viņu, un arī nākamajās sezonās Peress turpinās strādāt līdzās Verstapenam.

DERĪBU PADOMI UN LIKMES AUSTRIJAS GP

LV BET sporta totalizators piedāvā plašas likmju iespējas uz F1 posmiem. Iespējams derēt uz treniņbraucienu, kvalifikāciju un sacīkstes labākajiem. Tāpat piedāvājumā ir ”H2H” likmes jeb dueļi par to, kurš no braucējiem vai komandām uzrādīs labākus rezultātus. H2H ir gan pieejams starp komandām, gan pilotiem (vienas komandas, un dažādu). Sacīkstes griezumā iespējams prognozēt uzvarētāju, top2, top3, top6 un kuri sportisti finišā iegūs punktus.

Makss Verstapens bukmeikeru vērtējumā joprojām ir galvenais favorīts uz kļūšanu par 2024. gada pasaules čempionu – koeficients 1.06. Šarlam Leklēram dotas otras augstākās iespējas – 15.00, bet Lendo Norisam trešās – koeficients 17.00. Arī Konstruktoru kausā ”Red Bull” ir izteikta favorīte – koeficients 1.14, kam seko ”Ferrari” ar 8.00 un ”McLaren” ar 10.00. Citu komandu izredzes vērtētas kā mazticamas.

FORMULA 1 LIKMES LV BET TOTALIZATORĀ

Ja vēlies izdarīt likmes uz Formula 1 notikumiem, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Formula1”, kur atradīsi visas piedāvājumā esošās likmes. No saraksta izvēlies, kura no tām tevi uzrunā visvairāk.

Likt likmes uz F1 čempionāta posmiem ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, apmeklē LV BET Sporta blogu, kurš saviem spēlētājiem piedāvā jaunāko informāciju par sporta notikumiem, ieskaitot labākajām motosporta notikumiem. Ja vēlies veikt likmes, tad visātrāk un ērtāk likmes var izdarīt LV BET mobilajā aplikācijā

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *