Euro 2024 - most known facts about the tournament | LV BET Blog

FAKTI UN INFORMĀCIJA PAR EURO 2024

No jūnija vidus mēneša garumā desmit Vācijas pilsētās notiks 2024. gada Eiropas čempionāts futbolā. 24 komandas cīnīsies par vecā kontinenta titula iegūšanu un šobrīd Itālija to sāks kā titula ieguvēja. Vēlies veikt labākās likmes uz Euro 2024? Ienāc LV BET Sporta totalizatorā, ieskaties likmēs un veic labākās prognozes.

ŠIS KĻŪS PAR 17. EIROPAS ČEMPIONĀTU

Euro 2024 - most known facts about the tournament | LV BET BlogPirmais Eiropas čempionāts futbolā notika 1960. gadā, kad to uzņēma Francija. 2024. gada turnīrs kļūs par 17. tā vēsturē. Tas vienmēr ticis rīkots reizi četros gados un vecā kontinenta futbola svētki notiek pēc klubu sezonas beigām – vasarā. 2024. gada Eiropas futbola svētki gaidāmi no 14. jūnija līdz pat 14. jūlijam.

RĪKOŠANAS TIESĪBAS OTRO REIZI IEGUVUSI VĀCIJA

Otro reizi turnīra vēsturē čempionāts tiks izspēlēts Vācijā. Pirmo reizi komandas šajā valstī par Eiropas čempiones titulu spēkojās 1988. gadā. 26 gadus vēlāk viena no Eiropas kontinenta lielākajām nācijām uzņems šo turnīru otro reizi. Balsojumā par tā rīkošanu vācieši uzvarēja Turciju, iegūstot 12 balsis. 2024. gada turnīrs notiks desmit Vācijas pilsētās – Berlīnē, Minhenē, Hamburgā, Frankfurtē, Štutgartē, Gelzeknkirhenē, Ķelnē, Leipcigā, Diseldorfā un Dortmundē. Atklāšanas mačs gaidāms Minhenē, bet lielais fināls – Berlīnes olimpiskajā stadionā.

TURNĪRU KĀ ČEMPIONE SAGAIDĪS ITĀLIJA

2020.gada Eiropas čempionātā, kurš gan Covid-19 pandēmijas dēļ tika izspēlēts gadu vēlāk, otro reizi valsts vēsturē triumfēja Itālija. Itāļi finālā pēcspēles sitienu sērijā apspēlēja Angliju, kas par šī turnīra uzvarētāju vēl ne reizi nav kļuvusi. Turnīra titulētākās valsts gods pagaidām ir Vācijai un Spānijai – abas par Eiropas čempionēm kļuvušas pa trim reizēm. Vācija pēdējo titulu ieguva 1996. gadā, bet Spānija – 2012. gadā. Esošajai turnīra čempionei Itālijai un Francijai ir divi izcīnīti tituli. Vēl par Eiropas labākajām izlasēm kļuvušas Krievija (PSRS laikā 1960. gadā), Čehija (Čehoslovākijas laikā 1976. gadā), Portugāle, Nīderlande un Dānija.

TREŠO REIZI UEFA EURO 2024 VĒSTURĒ PIEDALĪSIES 24 KOMANDAS

1960.gadā Eiropas meistarsacīkstes sākās vien ar četru izlašu dalību. 20 gadus vēlāk, 1980. gadā, dalībnieku skaits tika palielināts līdz astoņām, bet vēl tas tika dubultots 1996. gadā, kad jau piedalījās 16 izlases. Pēdējā turnīra paplašināšanās notika pirms 2016. gada, kad, līdzīgi kā 1960. gadā, spēles noritēja Francijā. Tā kļuvusi par pēdējo paplašināšanos un 2024. gadā trešo reizi vecā kontinenta čempionātā piedalīsies 24 izlases – tas nozīmē, vairāk spēļu, vairāk ažiotāžas un lielāka iespēja kvalificēties kādai debitantei.

EURO 2024 PIEDALĪSIES TIKAI VIENA DEBITANTE

Uz Eiropas čempionātu pošas tikai viena debitante. Kvalifikācijas laikā tā ”play-off” zarā jeb pārspēles vietu turnīrā pirmo reizi valsts vēsturē nodrošināja Gruzijas izlase. Pārējās 23 valstsvienības vismaz reizi Eiropas čempionātā jau ir piedalījušās. Tās būs – Vācija, Skotija, Ungārija, Šveice, Horvātija, Spānija, Itālija, Albānija, Anglija, Slovēnija, Dānija, Serbija, Nīderlande, Polija, Austrija, Francija, Ukraina, Slovākija, Rumānija, Beļģija, Čehija, Portugāle un Turcija. Kvalifikācijā piedalījās arī Latvijas futbola izlase, taču tā savā grupā ieņēma pēdējo vietu.

VAIRĀKĀS VALSTĪS SPĒLĒS SPOŽI FUTBOLISTI

Eiropas čempionāts allaž pulcē labākos pasaules futbolistus. Vācijas izlasē profesionāļa karjeru noslēgs Toni Kross, Horvātiju uz priekšu dzīs vecmeistars Luka Modričs, Anglija – uzbrukuma līderis Harijs Keins un uzlēkušā zvaigzne Džūds Belingems, Polija – traumētais uzbrucējs Roberts Levandovskis, Franciju – jaunais Madrides ”Real” spīdekls Kiljans Mbapē, bet Beļģijas rindās, iespējams, pēdējo deju aizvadīs Kevins de Breine. Nevar aizmirst Krištianu Ronaldu, kurš ir Eiropas čempionāta visu laiku rezultatīvākais futbolists.

FAVORĪŠU STATUSĀ VISMAZ PIECAS IZLASES

Pirms turnīra pēc bukmeikeru domām galvenā favorīte uz titulu ir Anglija, kuras koeficients kļūšanā par čempioni novērtēts ar 4.50. Ja tā tik tiešām notiks, tad Anglija pirmo reizi valsts vēsturē izcīnīs šo titulu. Otras labākās izredzes dotas 2016. gada čempionei Francijai (5.00), bet trešās – mājiniecei Vācijai (6.5). Starp favorītēm tiek minētas arī tādas nācijas kā Portugāle (7.5), Spānija (9.00), kā arī daļēji Nīderlande (15.00) un Itālija (17.00). Mazākās izredzes kļūšanā par čempioni atvēlētas Slovākijai, Albānijai un debitantei Gruzijai – visām koeficients 500.00.

Par turnīra labāko spēlētāju pēc bukmeikeru domām varētu atzīt Francijas izlases uzbrukumu līderi Kiljanu Mbapē – viņa koeficients šīs balvas iegūšanā ir 6.00. Tāpat augstu tiek vērtēti abi Anglijas izlases potenciālie līderi – Džūds Belingems (9.00) vai Harijs Keins (12.00). Citam Anglijas izlases futbolistam un Premjerlīgas sezonas labākajam spēlētājam Filam Fodenam dots koeficients 13.00, bet Toni Krosam, Krištianu Ronaldu un Kevinam de Breinem – 17.00. Cīņa par labākā spēlētāja statusu varētu būt spraiga.

DERĪBU PADOMI UN LIKMES UZ EURO 2024 SPĒLĒM

LV BET sporta totalizators piedāvās veikt visa veida derības uz Eiropas čempionāta spēlēm. Derībām būs pieejamas tā populārākās izvēles kā spēles uzvarētāja, kopā iesisto vārtu, katras komandas iesisto vārtu, abu komandu vārtu iesišanas un dubultlikmes prognozēšanu, kā arī daudz citu. LV BET uz futbola spēlēm piedāvā vienu no plašākajiem piedāvājumiem tirgū. Pastāv iespēja derēt gan uz puslaika iznākumiem un gūtajiem vārtiem, tā arī statistikas datiem (aizmugures, stūra sitieni, brīdinājumi, u.c), kā arī prognozēt precīzu spēles rezultātu un precīzus vārtu guvējus. Ar visām pieejamajām likmēm iepazīsties LV BET sporta totalizatorā.

Ja vēlies veikt informētas likmes, tad pirms turnīra sākuma ieskaties bukmeikera piedāvātajā ”outright” opcijā. Tā ļaus uzzināt, kuras no komandām tiek uzskatītas par galvenajām favorītēm. Tāpat pirms turnīra aplūko komandu sastāvus un vai nav kādi būtiski iztrūkumi. Vērts ieskatīties, kā katrai no komandām veicies pārbaudes spēlēs un savstarpējos mačos pirms dueļa čempionāta ietvaros.

FUTBOLS LV BET TOTALIZATORĀ

Ja vēlies izdarīt likmes uz UEFA Eiropas čempionāta spēlēm futbolā, tad apmeklē LV BET mājaslapu, augšējā stūrī izvēlies ”Sports” un kreisajā sadaļā meklē ”Futbols”, kur atradīsi visas piedāvājumā esošās spēles. No saraksta izvēlies, kura no tām tevi uzrunā visvairāk.

Likt likmes uz futbolu ir vienkārši. Atlasi sev interesējošo spēli, ievadi likmes summu un apstiprini kuponu. Lai palīdzētu orientēties spēlēs un likmju piedāvājumā, apmeklē LV BET Sporta blogu, kurš saviem spēlētājiem piedāvā jaunāko informāciju par sporta notikumiem, ieskaitot labākajām futbola spēlēm. Ja vēlies veikt likmes, tad visātrāk un ērtāk likmes var izdarīt LV BET mobilajā aplikācijā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *